şükela:  tümü | bugün
 • emre belözoğlu 80 kez türk milli takım formasını giymiş, 21 yaşında inter gibi bir takıma transfer olup 4 sezonda 80 maça çıkmış, premier league'de 3 sezon geçirip 70 maça çıkmış, dahası galatasaray ve fenerbahçe gibi türkiye'nin 2 devinde önce genç süperstar, daha sonra dinamo ve kaptan olarak görev yapmıştır. karakteri ile ilgili tartışmalar bu gerçekleri değiştirmemektedir. nitekim; emre belözoğlu/@arise
  selçuk inan ise emre'den 5 yaş genç olmasına karşın bir emre olamayacaktır. muhtemelen türkiye ligi ile sınırlı kalacak ve şu anda 17 kez milli olduğunu göz önüne alırsak 50'ye zar zor ulaşacak bir milli olma gururu ile kariyerini sonlandıracaktır. selçuk için emre'yi geçme ihtimali yaz sezonunda avrupa'ya gitmek yerine galatasaray'ımı seçmesi ile bitmiştir.

  yetenekmiş, karaktermiş bunlar tartışılabilir; tartışılmayacak olan emre'nin daha iyi bir kariyere sahip olduğu gerçeğidir.

  not: bir galatasaraylı, emre belözoğlu düşmanı ve selçuk inan sempatizanıyım.

  yıllar sonra gelen edit: 6. entry falandım, başlık benim artık, ayrıca kafaya giyilir (başlık).
 • yazım şekline bakıldığında bu iki kardeşimizin bu maçı kadıköy'de oynayacağını anlıyoruz. ev sahibi avantajını iyi kullanacak bir emre kesinlikle çok avantajlıdır. hele bir de ceza yayı ve etrafında faullü hareketlerden kaçınırsa pozisyon vermeden maçı bitirebilir. emre eğer bugün selçuk'un attığı muazzam frikiği izlediyse sanıyorum ki benim tavsiyeme ihtiyaç duymadan da bunu kendisi düşünebilir.
 • biri tüm olumsuz yönlerini galatasaray da öğrenmiştir, ustaları hagi ve terim dir, diğeri yeni yeni öğrenmeye başlamaktadır. tek fark yeni öğrenenin tek handikapı hagi nin olmayışıdır

  hadi şimdi dağılın
 • emre daha şanslıdır çünkü galatasaray'dan, hagi gibi bir futbolcunun, fatih terim gibi bir teknik direktörün daha saymaya gerek duymadığım bir çok pozitif etkenin bulunduğu bir takımdan çıkmıştır. selçuk inan ise yeteneğinin üzerine azmi, hırsı, profesyonelliği koyarak kendi dişleriyle geç de olsa şu an ki durumuna ulaşmıştır. kısaca özetlemek gerekirse ; emre büyüdükçe (yaşı) küçüldü, selçuk büyüdükçe büyüdü ve hala büyüyor hem de emrenin hiç büyüyemediği kadar.
 • selçuk inan 21 yaşında ç. dardanelspor'dan manisaspor'a transfer olmuşken emre belözoğlu 21 yaşında galatasaray'dan inter'e transfer olmuştur.

  selçuk iyi bir futbolcudur, an itibarıyla çok formdadır ama bu kadar işte sadece çok formdadır.
 • selçuk inan'ın 30 yaşında nereye transfer olacağı meçhulken(ihtimalleri konuşursak ben de seneye real madrid'e gidebilirm); emre belözoğlu 32 yaşında son 3 yılda 2 uefa şampiyonluğu yaşayan bir takıma transfer olmuştur.

  mantıksızlığa hayır, diyerek sosyal mesajımı da vermiş olayım.

  emre belözoğlu kariyeri; galatasaray, inter, newcastle united, fenerbahçe, atletico madrid; dünya kupası ve avrupa şampiyonası bronz madalyası; türkiye ligi şampiyonluğu (5); türkiye kupası şampiyonluğu(4), uefa süper kupası(2), uefa kupası(1), seria şampiyonluğu(1), italya kupası (1), türkiye süper kupası(1).

  selçuk inan kariyeri; dardanel, manisaspor; trabzonspor; galatasaray; türkiye ligi şampiyonluğu(1); türkiye süper kupası şampiyonluğu (2).

  şimdi diyeceklerdir ki emre ile selçuk'un arasında 5 yıl var. doğrudur. bu sebeple emre'nin kariyerinden 1 uefa süper kupa; 1 türkiye ligi; 1 türkiye kupası; 1 avrupa şampiyonası 3.lüğü; 1 türkiye süper kupası eksiltiniz.

  geriye kalanla yine 3 futbolcunun kariyer ihtiyacını karşılar adam.

  bu entry 1 gün içinde yazar tarafından silinecektir.
 • emre belözoğlu şu an oynayan türk futbolcular arasında tartışmasız en iyisidir, türk futbolunda efsane bir isimdir. uefa kupası, dünya ve avrupa şampiyonaları üçüncülüğü yer alır cv'sinde. selçuk inan ise iyi bir futbolcudur ancak emre değildir. bu yaştan sonra da olamaz zaten.
 • kiyas yapilmasi abesle istigaldir.bir kiyas yapilacaksa selcuk inan vs emre belozoglunun kramponunun civisi daha iyi olur
 • selçuk inan'ın oynadığı en iyi takım galatasaray'ken, emre belözoğlu'nun oynadığı en kötü takım galatasaray'dır.
 • biri galatasaray'da 2 avrupa kupası kaldırmıştır.

  (bkz: avrupa kupası)

  maalesef o oyuncu şu anda oynadığı takımda sittin sene top tepse bir avrupa kupası daha kaldıramayacaktır :( *