şükela:  tümü | bugün
  • edit: söz konusu şahıs sanırım bir açıklama yapmış haksız bir linç girişimine doğru gidiyor konu `(#91115178)`

edit: an geçmesin ki yeni bir haber gelmesin @tam1pic uyardı deli

ekran görüntüsü için fırçalı ilah

zorunlu edit: ya arkadaşlar mesaj atıp durmayın tamam bulaşık fırçası konu bu mu şimdi ? o zaman tüm izlandalılar'dan özür dileyelim yanlış görmüşüz diye yapmayın allah aşkına

üst edit:başlığı açarken cehaletimden "birisi aydınlatsın" diye yazdım bunu yazma sebebim acaba gördüğüm şey tuvalet fırçası değilmiydi,bir çeşit mikrofon felan mı diye tereddüt de kaldım ama maalesef şerefsiz herif gerçekten tuvalet fırçası uzatmış hatta bu şahıs burak yılmaz'a da yapıyor aynısını...

şu an aspor'da altyazı verildi...

konu hakkında bilgisi olan varsa aydınlatsın lütfen

edit: @baytarafli dan link geldi aha
  • izlanda’da yapılmış büyük terbiyesizliktir.güya dalga geçiyor,asıl dalgayı çok yakında görecek.
  • orospunun çocuğudur. tabiatını ayrı coğrafyasını ayrı ...... memkeleti.
  • barbarlıktır, medeniyetsizliktir

buraya geldiklerinde gayet iyi bir şekilde karşılayıp 'welcome to civilization' pankartları ile tepki gösterilmeli.
  • net orospuçocukluğudur. emre’den nefret etsem de, benim milli takımımın kaptanını küçük düşürmeye çalışanın amk.
    olay futbol dışına taşınıp, diplomatik tepki verilmelidir.
    edit: emre’ye müstahak, hak ediyor, ırkçı zaten, ne var bunda vs yazanlara cevap.

siz haysiyet, asalet nedir görmemişsiniz. o adam şöyle veya böyle 85 milyonluk bir ülkenin milli takım formasını giyiyor ve 1.kaptanı olarak bulunuyor, bayram tatili için gitmedi. siz gibi kafalar yüzünden rte’yi muhalefet doğru dürüst eleştirerek iktidarı deviremiyor. milli bilinci gelişmemiş zavallı yaratıklarsınız. merak etmeyin bu topraklara 40.000 çadır siz gibilerle gelmedik, 1.000 yıldır da sizin gibilere rağmen dimdik ayaktayız.

emre belözoğlu itin tekidir, yolda görsem ters ters bakarım ama o forma üzerinde ise dokunanın amk!
  • link geldi

yürek yemiş bir adet izlandalı. dua etsin emre görmedi yoksa o fırçayla izlandalı üstünde değişik darbeler deneyebilirdi.
  • oha lan ne alaka bu sikik izlandaya ne oluyor boyle o fircayi alip munasip bir yerinize monte ederiz oclar
  • emre belözoğlu'nu zerre sevmem ama az evvel görüntüleri seyrettim çok zoruma gitti. ulan yeri geldi mi vay iskandinavlar şöyle iyi böyle iyi deriz bugün bu yaşananlar gösterdi ki insan değiller.

ah emre keşke farkedip bi yumruk çaksaydı ağzına.

foto
  • kuzey avrupa çomarları şansını zorluyor. ama burada rövanşta üçüncülükleri tescillenir akıllarını başlarına alsınlar.