*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fetö soruşturması kapsamında ifade veren eski fb'li futbolcu bekir irtegün şu açıklamalarda bulundu:

  "sohbetlerin genelde örgüte ait okullarda olduğunu anlatan irtegün birkaç kez ise sohbetin şu an medipol başakşehir’de forma giyen emre belözoğlu’nun evinde yapıldığını anlattı.

  "şüpheli uğur boral ise verdiği ifadede fenerbahçe’ye transfer olduktan sonra ali şenel isimli kişinin sohbetlerine katıldığını ve bu sohbetlere takım arkadaşları tuncay şanlı, serdar kulbilge, kerim zengin, bekir irtegün, emre belezoğlu, orhan şam, gökhan gönül’le birlikte katıldığını anlattı."

  bu haber bize fetö soruşturmalarının nasıl yürütüldüğünü, bazı hatırlı ve parası olan fetö mensuplarının nasıl elini kolunu sallaya sallaya dışarıda gezdiğini, bazı garibanların ise nasıl senelerce hapis yattığını gösteriyor.
  adam hacıyatmaz mübarek, her dönemde kazanıyor, her dönemde sövüyor.

  bu fetöcü topçunun kimin koruması altında olduğunu, başakşehir- göksel gümüşdağ ve akp ekseninde değerlendirin.
  ortamlarda fetö ile mücadele ediyoruz dersiniz. kim bilecek, kim görecek, kim hatırlayacak!!

  fetöcü ırkçı şimdi akpli bücür
 • öyle bir ülkede yaşıyoruz ki kimse bilemez, bir sonraki silivri yolcusunun kim olacağını.
 • eğer galatasaray'a fetö iftirası atan bazı karaktersizler gibi olsam "anlatılan dönem tarihinde şampiyonlar liginde gruptan çıkamamış bir takımın şampiyonlar ligi yarı final kapısından döndüğü sezona tekabül ediyor. aynı takım neredeyse 10 senedir şampiyonlar ligi grup aşamasına bile kalamıyor. bu başarı tesadüf, tesadüf değilse de fetö sayesinde olmuştur." derdim ama şizofren, kıskanç bir iftiracı değilim.

  o yüzden kişilerin yaptıkları fenerbahçe ile bağdaşlaştırılamaz, herkes kendi yaptıklarından sorumludur.
 • (bkz: beözoğlu)
 • hmm "fetö'nün türkiye ligleriyle şampiyonlar ligi üzerinde eşit etkisi var derdim ama demiyorum. şükredin, çok ölçülüyüm" diyen ölçüsüz birtakım geri zekalıları gösteren sohbetler.
 • ya zaten bunları herkes biliyor da söyleyemiyor. fetö uzaydan gelmedi. akp'den önce de vardı , akp ile beraber tavan yaptı. fırsatını bulan akp tarafına geçip paçayı kurtardı. bulamayanlar ya ülkeden kaçtı ya da yakalandı. akp'nin kanadına geçenler emrinde olanlarla ters düşmezse hiçbir şey olmaz bunlara.