şükela:  tümü | bugün
 • gerçekleştiği takdirde daum'un emre'yi oynatmak için orta sahadan çıkaracağı tek isim olarak aurelio aklıma gelince, fenerbahçe için pek hayırlı olacağını düşünmediğim transfer.
 • fenerbahce'yi avrupa sampiyonluguna tasiyacak 3 turk futbolcudan birinin takima dahil edilmesi. diger iki futbolcu yildiray basturk ve nihat kahvecidir. pierre van hooijdonk'un yerine iyi bir defans oyuncusu=lucio transferi ve tuncay sanli'nin* iyi paraya herhangi bir takima satilmasiyla bu is olur. ayrica bu uclu fenerbahce'ye transfer edilirse milli takimda oynayan 6-7 futbolcu da her daim bir arada oynayacagindan milli takimimiz acisindan da faydali olur ve zamaninda galatasaray'in lokomotif takim olup a milli futbol takimini basaridan basariya kosturmasi hadisesi bu sefer fenerbahce sayesinde gerceklesir*.
 • bir fenerbahçe taraftarı olarak kesinlikle karşı olduğum transferdir. işte sebepleri.

  1. bildiğim kadarıyla emre inter'den senede yaklaşık 2.5 milyon euro alıyor. fenerbahçe kendisine 4.5 milyon euro verirse büyük hata yapar. bu takımda kendisinden yetenekli ve kariyerli alex ve anelka gibi oyuncular varken, hatta iki senedir tüm orta sahanın yükünü çeken aurelio üç otuz paraya oynamaktayken emre o kadar ücreti haketmemektedir.

  2. bir camiada sembol olmuş futbolcuların rakip camiada tutunmaları hem kendileri hem de sözkonusu camialar açısından çok sıkıntılı olmaktadır. örnek mi? hasan vezir, feyyaz, fatih akyel, baliç, revivo...

  3. emre'nin futbolu inter yıllarında hiç de beklenen gelişmeyi gösterememiş, bir türlü sık sık ilk onbirde oynar seviyeye gelememiştir. kendisinin de sık sık ifade ettiği gibi bir ingiliz kulübüne gitse veya alman liginde oynasa kariyeri için daha faydalı bir iş yapacağını düşünüyorum.

  sonuç olarak emre'den fenerbahçe'ye, fenerbahçe'den emre'ye hayır gelmez. alınacaksa yıldıray baştürk alınsın.
 • an itibarıyla fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde gerçekleştiği kesin olarak açıklanan transfer haberidir.

  inter ve newcastle utd. gibi avrupa'nın dev klüplerinde başarıyla ülkemizi temsil eden milli oyuncu emre belözoğlu, bence fenerbahçe'nin bu sene yaptığı en büyük transferdir.

  (bkz: fenerbahce nin roberto carlos u transfer etmesi)
 • koskoca milli takım kaptanının transferidir. böyle yazınca tuhaf duruyor değil mi?
 • transferini eleştirenleri anlayamadığım sporcu. ulan başkanınız kim sizin başkanınız? aziz yıldırım-adnan polat-yıldırım demirören. yesinler sizin ahlakçı duruşunuzu. çirkefmiş, adiymiş, giderken kulübüne para kazandırmamışmış...

  önce başkanlarınıza konuşun başkanlarınıza. ne güzel onlara gücü yetmeyip emre'ye memreye sallamak. başkanlarınızın gayri ahlaki tavırlarına bir gün karşı gelin bakalım. aziz yıldırım'ı bir protesto etmeyi deneyin yada demirören'i. sanki kulüplerde herşey doğru da emre'nin ahlaksızlığına kaldı olay.

  var mı birbirimizden farkımız? fener'in artıklarını toplayan beşiktaş'a ne oldu? şimdi ne diyeceksiniz beşiktaş'a?. pascal elini bilmem neresine soktuğunda, sınır dışı edin bunu diyen galatasaray yöneticileri tam 1 sene sonra transfer teklifiyle gitmediler mi kapısına?

  tepkinizi koyun bakalım bir aziz bey'e. onu siz tek adam yaptınız. şimdi emre'yi alır nilay'ı verir hiç sesiniz de çıkamaz. size,bize soran mı var allah aşkına?
 • zamanında fenerbahçe'ye küfür eden tümer metin'i transfer eden camiamız için şaşılmayacak bir olaydır...

  (bkz: fenerbahce kimdir)?*
 • yeni sevgi ikonası olarak belozoğlu... www.emregelmesin.com dan www.emresenbizimherseyimizsin.com a doğru akacak olan muhteşem sermaye transferinin göstergesi.
  bir de gazete manşetiyle süsleyelim olayı bitsin: emre'yi aldık, sıra terim'de.