şükela:  tümü | bugün soru sor
  • böyle tipler senin takımımla özdeşleşirse haklıyken bile haksız duruma düşersin.
    öyle itici bir tip ki sanki mahmut uslu’nun oğlu.
    bizi savunma kardeşim git gsyi savun emin ol bize daha fazla faydan olur.
  • soldado özür diledikten sonra göt oldu ,böyleleri nasıl çıkıyor televizyona anlamıyorum
  • hayatımda gördüğüm nadir insan müsvettelerinden biri.
  • evren turhan:hakemler de hata yapabilir ,siz bildiriye imza atmadınız mı olabilir abi böyle şeyler
    turgay demir : belaltı vuruyorsun evren ..
    evren turhanın efsane döşediği spor yorumcusudur
  • tutarlı olmakta emre bol gibi ol.

https://twitter.com/…ray/status/1094672349595611137
  • dün dündür bugün bugündür demiş... yok böyle bir rezil oluş... rezaletin de bir sınırı olmalı...
  • canlı yayında dakikalarca türk taraftarların rusya deplasmanını çok sevdiğini ima edip duran bir tuhaf kişilik. spiker bilerek anlamamazlıktan gelmesine rağmen.
  • şu an yayınlanan programda "dolar düşer, euro düşer fb düşmez" diyen yorumcudur. o lafın doğrusu "hükümet düşer fenerbahçe düşmez" değil miydi ? aspor'da çalışınca böyle olunmasi normal gerçi.
  • bu verem suratlı harry potter kılıklı adam tam da kalitesine yarışır bir kanalda.
    az önce üstü kapalı aykut bayrağı sallayıp, alex i doğruyor.
    sen dümbeleksin,
    aykut nasıl vurursa senden ancak öyle ses çıkar.
    belli ki aykut bugün alex olayını arkada bırakmak istiyor.
    aykut sözcüleri barış barış dediğine göre,
  • kimdir nedir hangi takımı tutar bilmiyorum. hiç bir önyargım yok. yahu arkadaş televizyonda şu oyunu yorumlayan adamın az biraz futbolun tekniğini, taktiğini bilmesi gerekmiyor mu? adamın fenerbahçe yorumunu dinledim "ön taraf varyasyonlar falan iyi. ersun hoca arka tarafı çalıştırmıyor galiba" deyip durdu. "arka taraf" ne kardeş? "arka taraf"ta beğenmediğin eksik gördüğün şey nedir? adamlar anlatmak istedikleri şeyleri futbol diliyle açıklayamayacak kadar uzak olaya ama ulusal bir kanalda "ön taraf", "arka taraf" falan diye 2 saat konuşabiliyorlar. aynı kalıp yorumları her maç sadece takım adı değiştirerek yapabiliyorlar.

şu aspor'da biraz uğur karakullukçu biraz da haldun domaç olaya hakim. geri kalanlar kahvehane muhabbeti döndürüyorlar.