şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kanal d yeni nesil haber spikerlerindendir kendisi. nur gibi suratı vardır. sesi de çok etkileyicidir ama görüntüsüyle uyuşmaz pek.
 • önce brt'nin keşfettiği, fakat potansiyeli sayesinde kanal d tarafından* kapılan haber spikeri..
  ana haber bulteni spikerliğine kadar yükseldi kendisi....
 • kanal d'nin haber ekibinin show tv'ye zıplaması sonucu kariyerine show tv'de devam edecek olan spiker.
 • sabah akşam izlemekten bıkmayacağım,evliya suratlı güzel abimiz.(bkz: yüce rabbim neler yaratıyo)
 • annelerin televizyondan damat adayı seçme işleminde tuttukları listede başı çekebilecek hatta kızlarının da kendi elleriyle yazabilecekleri spiker.
 • dun robert koleje bir kariyer paneli vermek icin gelmis muhtesem sesli, tek kelimeyle dunyanin en guzel yuzune sahip olan bi insan.
 • iki sene önce kanal d'de ana haber bülteni sunarken tertemiz diksiyonuyla dikkatimi çeken, daha sonra reha muhtar'ın şutlanmasıyla show tv'ye geçen bu başarılı spikerin, genç kızların sevgilisi olduğunu da sözlük vasıtasıyla öğrenmiş bulunuyorum. şekil itibarıyla, özenle yandan ayrılmış saçları, temiz yüzü ve bembeyaz dişleriyle daha çok annelerin ve teyzelerin damat olarak almak için hevesleneceğini düşündüğüm emre bey, kanımca genç kızların sevgilisi olmak için fazla efendi çocuk. üstelik, titizlik akan ifadesiyle, son derece kurumsal bir görüntüsü var. şirket toplantısı gibi bir insan. gerçi, reha muhtar'ın ardından show tv ana haber bülteni spikeri olmak, reha'nın yerini doldurmak gibi zorlu bir görevle başa çıkmak için olsa gerek, show'a transfer olunca ciddi halini üzerinden atmış, haberleri gülümseyerek, gözlerini kısarak, eskiden hiç kımıldatmadığı başını sağa sola sallayarak sunmaya başlamış, kendince büyük bir reform yapmıştı, fakat hercai bir biçimde gülümseyerek pandalı, bebekli haberler sunmaya başladığını görmek bana çok tuhaf gelmişti, hatta sinirlerinin bozulduğunu, hafiften delirdiğini düşünmüştüm. geçen aylarda, maaşları ödenmeyen ekibinin arkasında durarak, show tv'den istifa etmiş, tebrik ediyorum. bildiğim tüm spikerler arasında diksiyonu ve ses tonu mesleğine en uygun olandır, mikrofonik ses, budur işte. allame falan bir şeyler duydum şimdi, onu da hiç bilmiyorum.

  her neyse, hakkında ilginç bir trivia vereyim; kurtlar vadisi'nin ilk bölümünde duyulan ilk ses, kendisine aittir. emre bugay, "sayın seyirciler, bilmemne müsteşarı bilmemne kaya, bu sabah tutuklandı, liste varmış, listede önemli iş adamları varmış, şu oldu bu oldu," diyerek, dizinin başlangıcında olup biten her şeyi hop diye açıklayıp senaristi bir sürü dertten kurtaran diagetic ses oluyor, hatta üç-dört saniye haber okurken de görülüyordu. tabii o zamanlar şov tivi'de çalışıyordu. bu da böyle bir sürprizdi işte, neymiş emre'nin olayı; ses ve diksiyon. bravo.
 • yüzünü ekranda görsek artık dedirten başarılı spiker ve eğlenceli insan.
 • nerelerdedir, neler yapar diye uzun bi merak sürecinden sonra nihayet dün kanal türk'te gördüğüm ve oh be dediğim haber spikeridir kendisi.. artık haberleri ailecek kanal türk'ten izleyeceğiz bu belli oldu.
 • arkadaş arasında takma isimi artık 'naci' olan efendi bi insandır.