şükela:  tümü | bugün
 • bu akşam cnn türk'te türkiyenin gündemi programına katılan komik bir arkadaş.liseden yeni mezun olmuş gibi bir konuşma tarzı var.

  edit

  5 şubatta katıldığı cnn türk programında ortamı tam bir nargile kafeye çevirmiştir.resmen herkesi - üstelik akplileri bile - çıldırttı eleman.yarım saattir herkese bağırıyor.ağzına ne gelirse söylüyor.söyledikleri sadece akpnin bilindik kalıplaşmış söylemleri.o kadar ki artık akpnin bile kullamayı bıraktığı ve hatasını kabul ettiği konularda ki söylemleri kullanıyor.adam hala ergenekon - balyoz diyor.yahu senin partin değil miydi milli orduya kumpas kurdular diyen.
 • bu adamlardan çok var piyasada. lise üniversite hayatı akp'nin binalarında onu bunu yalayarak geçmiştir. sürekli teşkilat toplantıları yaparlar. bol bol istişarede bulunurlar, hasbihal ederler. bunların çoğu iktisat, siyaset bilimi, hukuk mezunudur. sosyal medya profillerinin birinde mutlaka birinde malum şahıs vardır. bildikleri tek şey fetödür. en iyi bildikleri şey yine fetödür. sıkıştıkları zaman fetö ve 15 temmuz ile konuyu dağıtmaya çalışırlar. bunun bi de abisi vardı. (bkz: selman öğüt)
  suç bunlarda değil bunları televizyona çıkaran cnn'de.
 • bu günlerde sık sık ekranlarda görülen akp'li düşünür. sanırım akp'li siyaset tasarlayıcıları chp milletvekillerinin karşısına provokatif söylemler içinde bulunup karşısındakini sinirlendirme potansiyeli olan gençleri koyup onları hata yapmaya sürüklemeye çalışıyor. chpliler sinirlenip sert bir şekilde emre cemil beye cevap verse bakın cehape zihniyeti gençleri nasıl azarlıyor diyerek algı oluşturacaklar. *
 • post modern rasim ozan kütahyalı.
 • dunning-kruger sendromuna sahip ergen özgüvenli araştırmacı-yazar.
 • bune aq . chp milletvekili olup bu tiplerle program yapmak neyin kafası?
 • hayatımda gördüğüm en boş konuşan insan.
 • araştırmacı yazar demişler... fetö'nün siyasi ayağı diye kitap yazmış, 6 ok koymuş görseline de...

  ocak 2017'de twitter'a girdiğine göre, yeni yeni öne çıkarılmaya çalışılan genç arkadaş...

  cnn turk ve haberturk'te sürekli çıkıyor. ekranı ayıran kameranın bir tarafında hep o var.

  önünde milletvekili oturuyor, sözünü kesiyor, bağırıyor, katıksız ama kesinlikle katıksız şekilde militanca akp'yi savunuyor.

  kaç yıllık gazeteci deniz zeyrek sus pus karşısında... 2 laf söyleyemiyorlar. geçen mustafa balbay da öyleydi.
 • bu akşam malesef cnnturkte denk gelip,izleme gafletinde bulundum.hayatımdan 10 dk israf oldu. klasik akpli havuz medyasının militan medyacılarından bile daha boş yapıyor.izmirden vekil adayı gösterilen kişiyi,tarafsız,objektif,doğruları paylaşan bir yorumcu olarakmı takdim ettiğini düşünüyor acaba cnn.ulan bak şimdi kaç satır entry girdim,yine onlarca saniyem ve onlarca kalorim israf oldu.
 • yıllar geçtikçe tvlerdeki yandaş kalitesi bu raddeye kadar düştü. rasim ozan gitti selman öğüt geldi, selman öğüt'den daha yetersizi, daha irrite edicisi gelmez diyordum ki, son bir kaç zamandır bunu tv'ye çıkartmaya başladılar. titri de çok iyi; "araştırmacı - yazar".
  neyi araştırmış, neyi yazmış, yazdıysa da bunun yazdığını kim nerede yayınlamış?