şükela:  tümü | bugün
  • daha hala "cohoponon motong yopomodogo ollor vor" argümanını kullanan bir "çocuk".
  • ne araştırmacısı ne yazarı toptancı tipi var bu çomarda. anca bağırmasını biliyor, karşısındakine saygısı yok dinlemiyor bile, yaygaracı şakşakçı.
  • tartışma sırasında genellikle :
    -bi saniye bi saniye
    -hayır hayır
    -allah aşkına ya
    -yapmayın ya
    -hayır hayır ya
    -olur mu öyle şey ya
    -fetö
    -balyoz
    -vesayet
    -beka
    gibi kelimeleri çokca kullanan, zannımca tartışma kültürü sıfır olan, karşısındaki insanların bırak eğitimine yaşına dahi saygısı olmayan, sürekli sesini yükselterek laf kesmeye çalışan,televizyona çıkarılmasının yersiz olduğunu düşündüğüm fakat üzücü bir şekilde ileride millet vekili/bakan olmasının malum iktidar döneminde yüksek olduğu çığırtkan genç.
  • klasik akpli.

boş, beleş, sıfır yetkinlik, ağır cehalet.

(bkz: osuruktan teyyare selam söyle o yare ekolü)
  • osman gökçek’in okumuş hali.
  • haber türk'teki programda ersan şen gibi bir profesörün karşısında cehaletten pişkin pişkin sırıtan adam. bu kadar akademisyenin arasında ne işi var bu sakalın?
  • bu akşam yaptığın o saygısızlığın hesabını günü gelince verecen.. çakal...

ahan da yaptığı saygısızlık.. sanki namaz sizin tekelinizde..
  • böyle gevşekleri ekrana çıkartıyorsunuz ya allah sizi bildiği gibi yapsın!
    barık yarkadaş'ın karşısında pişkin pişkin gülüyor bebe. kim lan bu?
  • bu kim lan az önce habertürk'te gördüm, barış yarkadaş konuşurken gevşek gevşek gülüyor, beyaz yüzlü kız gibi oğlan maşallah. merak ettim çok mu aramışlar bunu?
  • araştırmacı gazeteci. karşısında milletvekili ve de kendisinden büyüğü konuşurken mimiklerine hakim olmayı öğrenmeli. pis pis sırıtarak, konuşan kişiyi tiye alıyor. canlı yayındasın! moderatöre, konuklara ve izleyiciye saygılı olmalı ve bu tarz programlarda nasıl davranılması gerekiyorsa öyle davranmalısın.

didem arslan yılmaz hanımefendiden acilen eğitim almalısın.