şükela:  tümü | bugün
  • uzun süredir birlikte olan ünlü youtuber'lar emre durmuş ve yağmur arat'ın ayrılması durumu.
    bir süredir kulislerde konuşuluyordu. ama artık yağmur arat'ın youtube'da da duyurmasıyla resmiyet kazanmış ayrılıktır.
    yağmur hanım ayrılık sonrası tipik kız davranışı olarak saç modelini değiştirip youtube'da demeç verirken. emre durmuş da halinden pek şikayetçi görünmüyor. ya da görünmemeye çalışıyor gibi.
    ayrılık için kavgasız, meğer ortak noktamız yokmuş filan gibi sebepler söylense de muhtemel bir youtuber'lık çatışması veya kıskançlık durumları olabilir.
    ekşi magazin servisi duyurdu

edit: yoğun şekilde termodinamik ve quantum fiziği konularıyla ilgilenip, bizleri aydınlatan suser arkadaşlar başlıktan rahatsız olmuşlar.
    arkadaşlar siz gidip harward'da falan konuşmacı olsanız ya. burası kesmiyo olabilir. youtube denen sosyal ağ'da olup bitenlerden haberdar olma gibi bir derdiniz yoksa. o sizin mağaralılığınız..

harward değil. harvard'mış. bilgilendiren arkadaşa teşekkürler. bu arada harward* vardı da biz mi okumadık kardeş?*

ulan şu başlığı açmasam sözlükte trafik olmayacak. bir de nick'imi engelliyorsunuz. te allam.
    silah mı dayıyorlar yazın diye? mal bulmuş mağribi gibi yaldırıyorsunuz? aslında çoğunuz da salya sümük, ne olduğunu merak ediyor!

bir de yaşımı soranlar olmuş. la olm siz parkta kumla oynarken ben ekşiye giriyordum.
    bu kalabalığı benzer başlıkları önlemek adına fırsat olarak görüyorsanız, klasik çemkirmeler yerine daha anlamlı şeyler yazabilirsiniz.

neyse, sözlük bu ara çok bozdu.

ayrılan arkadaşlara yaşantılarında mutluluklar. haklarında hayırlısı..
  • (bkz: kulis)
    minik afacanlar anaokulu kulisi mi?
  • (bkz: reklamlar)
  • emre burayı okuyorsun. git, bir çek kız bul. ayrıldık diye video yapan kızla, hayallerin tabi bir olamaz. beni dinle ve fav yapmayı ihmal etme.
  • derdinin sikilmesi.
  • sikimde olmayan olay. ben yiğit can iç’i takip ediyorum.
  • tam kahvaltı ederken verilecek haber mi bu iştahım kesildi üzüntüden, iki tane ne idüğü belirsizin ayrılık şeysi.