şükela:  tümü | bugün
  • şimdi bu adam çok iyi bir sanatçı rehberidir, mesela en sevdiği müzisyenlerden birini görev uğruna seyretmemeyi rahatlıkla kabul eder (hoş, söz konusu sanatçının türkçe konuşmasını sağlamıştır bu sayede, bunu da unutmamalı). ama aynı zamanda bir sosyal medya canavarıdır, bunu da ifade etmiş olayım. dahası da var ama uzatmayalım lafı, severiz kendisini.
  • kendisiyle evlenmek istediğim adam. vallahi. ilginç bir çekiciliği var bunun ama bir o kadar da iticiliği var. tanışmak için gidip ne denir bilmiyorum.
  • (bkz: joker) ve (bkz: le petit prince)...cok eskilerden beri tanidigim ozel kisilerden biridir!...
  • bu aralar üzülen insan.
    depresyona girmiş, koskoca istanbulda nasıl üzülebilir bir insan anlamıyorum. ama neyse, boş zamanı ve harika(!) bir photoshop yeteneği olan ben ona şöyle bir hediye armağan edeyim, üzülmesin.
    yazık lan :(
  • başka bir sözlük vasıtasıyla neredeyse 10 sene önce hayatıma girmiş, o gün bugündür manevi kardeşim olarak hayatımdaki yerini korumakta olan, her konuştuğumda bana bir şeyler öğreten, hayallerimi paylaştığım, canım.
  • hiç karşılaşmadık konuşmadık bile. ama dün onu rüyamda ikinci defa gördüm. (yok öyle değil:) rüyamda yine bir gezide dükkanları dolaşıyoruz ve gayet de iyi bir arkadaşız. bu. geçen ay gördüğüm rüyada da yine iyi bir arkadaş olarak gezip tozuyorduk.
    n'oluyo lan?