şükela:  tümü | bugün
 • verdiği bilgiler dikkat çekici düzeyde. kesinlikle takip edilmesi gereken isimlerden birisi. cemaatçi mi bilmiyorum ama bu gencimizi haber kanalıyla besleyenler kesinlikle paralel ekipten.
 • an itibariyle twitter hesabından önemli belgeler paylaşan gazeteci.
 • 10 ekim 2014 cem garipoğlu'nun intihar etmesi ile alakalı yabana atılmayacak şeyler söylemekte olan gazeteci.
 • adam.

  "adamlar trilyonları götürüyor,onları yoksullar savunuyor. kendi çocuğunun değil, haramzadelerin çocuğunun geleceğini düşünüyor."

  twitter'da yardiriyor şu an.
 • cemaat tayfasından olduğunu bariz belli eden adam.
 • mehmet baransu'nun daha az itici olanı.

  dikkat çekici ve başarılı paylaşımlar yapıyor. üslubu da yerinde. havuzcular gibi şakşakçılık ya da merkez medyacılar gibi tetikçilik/yalayıcılık yapmıyor.

  paylaştığı belgeler g.t ister. yürek yemiş sanki.

  twitter hesabının (https://twitter.com/emreercis1) takip edilmesi tavsiye edilir.
 • an itibariye twitter adresinden ataşehir'in varlıklı belediye başkanı battal ilgezdi hakkında iddialar öne süren gazeteci.
 • tam bir maşa bu adam. chp erken seçim yapmıyor diye ağlıyor bugün de, kesin biri bastı parayı dile getir dedi. e be salak kardeşim ne yapsın kemal amcan sana daha? türkiye'de olmayan önseçimi yapmış bu adam 3 ay önce, bazı mallar yüzünden tekrar seçim olacak diye trilyonlarca para harcayıp bir daha örgütü ayağına mı çağırsın? örgüt gayet memnun bu karardan sen hocanı yalamaya devam, yorma kafanı bunlara.
 • geçende tüm olumsuzlukları cia'ya falan yüklüyorsunuz ama esas alman istihbaratını kaçırıyorsunuz minvalinde yazan "gazeteci". (bkz: hedef şaşırtmak) almanyadaki türklerin genç kuşaklarının bir kısmı bnd mensubuymuş.

  bizim yazdan yaza gelen alt komşumuzun oğlu da mı öyle acaba?

  şimdi de eleştirilere yanıt veriyor; meğer bnd'yi amerikalılar kurmuş. güzel, senin zaten cia ile ilgin olmadığın belliydi diye düşünüyoruz. "ben onları savunmuyorum, ikisi de aynı bok" diyor mealen...

  zaten çoktan afişe olmuş rand corporation'u aklınca büyük harflerle afişe ediyor, ki o kuruluşu kardeşim bile bilir.

  sonra araştırmacı gazeteci kimliğiyle nelere ulaşmış neler!

  onlarca beyanından biri; "yaşar kemal'in abd'de bulunan özal'a "kürt sorununun fedaratif çözümü" ile ilgili mektubu mete akyol ve semra özal eliyle ulaştırıldı." ve daha niceleri...

  burada federatif, akyol, özal isimleri büyük harfli bu arada.

  gazeteciliğin geldiği yer de burada.

  not; emre uslu'nun yeniyönsitesinde de yazmaktadır.