şükela:  tümü | bugün
58 entry daha
 • kendisi “fetöcü, akpli ve hatta mit ajanı bile olabilir” ise gayet umrumuzda olması gereken kişilik. demek ki gerçeklerin ortaya çıkmasından çok kendisi veya başkalarının çıkarları için uğraşıyor. bu kadar basit.
 • bu herifin çözmek için uğraştığını iddia ettiği ama bulandırmaktan başka bir iş yapmadığı davada; uzun atlamayla ya da ağaçların arasından sırt üstü sürünerek intihar etmediği belli olan bir minik yavru var. intihar olmadığı ve intiharsa bile bu şekilde olmadığı belli.

  bu noktada babanın kendi çabalarıyla oluşturduğu bir gündem var. baba kenara çekilse çoktan üzeri kapanmış bir dava olacaktı.

  siyasi veya değil birbirlerini koruyan, iyi niyetle veya değil sürekli ifade değiştiren ve kaçan kişiler var.

  baba elinden geldiğince bu davanın peşinden gidiyor, aslında bu babanın görevi değil. devletin polisinin savcısının yeri gelirse milletvekilinin ve bakanının görevi.

  baba zaten emin olsa kimin yaptığından bu şekilde uğraşmaz. çocuğu canice öldürülen biri adelet gelmeyeceğini görürse hapisten veya cezadan korkmaz.

  kızın intihar etmediği belli. baba burada cevap arıyor, ve cevap ararken önünü kapatanlar olduğunu görüyor. biz de görüyoruz.

  babanın önünü kapatanlardan biri de bu başlığına yazdığımız yaratıktır.
 • davayı sulandıracaktı. davanın altında kaldı. yok öyle belgeli gazetecilik deyip eline verilen belgeleri sunup algı oluşturmak emre efendi. bu topa girmemeliydin. mazlumun ahı çıkar emre, hem de aheste aheste.
 • elle tutulur bazı şeylerin ortaya çıkmasını sağlamıştır buradan sayıp sövenler yok ajan vs diyenler twitterda buluna floodlarına bir zahmet göz atsınlar. şaban vatan delirmiş olabilir gerçekten acısından bir insan delirebilir kontrolünü kaybedebilir işi zor allah yardım etsin.
1 entry daha