şükela:  tümü | bugün
  • satranç medya kanalında sabri can onay ile birlikte yayın yapan samimi arkadaş. tavırlarından efendilik akıyor. umarım abone sayıları yüzbinleri aşar.
  • youtube'a satrançla alakalı videolar yükleyen, ara sıra da canlı yayın yapan satranç medya adlı kanalın 2 sahibinden biri. videoları genellikle eski karşılaşmaları ele alıyor :) itü mezunu sanırım. umarım daha da başarılı olur
  • çok efendi çocuk.
  • youtube'daki satranç medya kanalının 2 sahibinden birisi. sabri'yi teke tekte dövecek güçte ama mütevazı. öyle birisi. kanalın popüleri, kızlarla voleybol oynayanı sabri, ağır abisi emre. severek izliyoruz.
  • satrançta at mı fil mi daha değerlidir soruma "sen daha değerlisin kardeşim" diye cevap vermeyerek üzen kurgusal film karakteri.
  • samimiyetini ve efendiliğini sevdiğim biri. gereksiz şovları ve egosu yok -en azından youtube’da denk gelmedim-

abi sen her gün kanala video at konunun satranç olmasına gerek yok. senin sadeliğin ve güzel kalbin yeterli bizim için.
  • 10 yılı aşkın bir süredir güneş gözlüğümü takıp kırmızı sörf tahtamla internette sörf yaparım. accountumun olmadığı site, elimde şarap kadehimle kimi zaman ahaha diye elit elit gülerek kimi zaman da “öehh yani, yaerabbim yaratıyosun güncelle bari!” diyerek açıp okumadığım sayfa vs vs kalmamıştır belki ama en faydalı ve güzel bulduğum hesaplardan birinin sahibi arkadaşlardan biri.

satranç hakkında çok güzel videolar yapıyorlar, oyuncuların hamlelerinden, yarışmalarından bilgi verip çocuklukta öğrendiğimiz ama sonradan unuttuğumuz güzel oyunu bize hatırlatıyorlar. satranç’ın ne kadar güzel bir oyun olduğunu keşfettiğim zamanları her videolarında hatırlıyor ve neden daha önce bu kanalı keşfedemedim diyorum kendi kendime. sevilesi takip edilesi kanal swh.