• yarınki soru cevap etkinliğinde sanırım 1 erkek 1 kadın ile ilgili soruları yanıtlayacak olan oyuncu. kendisini fred çakmaktaş'a benzetiyorum. olası bir taş devri filminde çakmaktaş'ların babası rolünü oynayabilir. barney'i de erol evgin oynayabilir. güzel olurdu.
  • bir kadın bir erkek dizisinde en az demet evgar kadar rol yapabilmesine karşın demet evgar'ın güzelliği ve kadın olması nedeniyle arka planda kalan oyuncu.
  • ben bu adamı fred çakmaktaş'a benzetiyorum.
  • bir istanbul masalı nda oynadığı zekeriyanın hastasıyım, herkese böyle bir sağ kol ve her dişiye böyle bir gay arkadaş nasip etsin yaradan.
  • özkan uğur'a oldukça benzer. bilhassa, mfö'nün eski görüntülerinde, bu benzerlik göze batıyor.
  • sunuculuğunu yaptığı yarışmada sosyal zeka bölümündeki tiyatrocu jürilerin başörtülü yarışmacıya yaptığı haksızlığa açıkça karşı gelen aktör. adamın dibi.

siyasi görüşünü inanın bilmem, umrumda da değil.. memlekette başbakana olan hıncını tülbent oyasından çıkaracak insanlar -mesela o tiyatrocular- varken (bkz: çiçek dilligil) (bkz: serdar orçin) haksızlığını en asil şekilde dile getirmesi beni kendine hayran bıraktı. aynı şeyi küpeli bir yarışmacıya yapan sakallılara da olsa yapacaktı. bu samimiyeti de verdi.

oyunculuğuna zaten diyecek yok.aynı zamanda benim adım da olan zeyno diyişi yeter.
  • 1 erkek 1 kadın ile ilgili çok efsane sorular soracağım oyuncu.
  • bariz bi demet evgar takıntısı var adamın. iki lafından biri demet. sevdiği kız abi demiş olabilir.
  • seçimde vereceği oyu açıklamadığı için korkaklık, döneklikle suçlanan oyuncu.

adam sizi memnun etmek için ne yapsın? akp'nin rte'nin gelmişini geçmişini, anasını avradını... diye başlayıp küfür mü etsin? ne kadar saçma bir beklenti bu. nutuk , mustafa kemal atatürk demiş, sansüre karşıyım demiş. ne yapsın daha? ne desin adam seni memnun etmek için? kullanacağı oyu açıklamak, ifşa etmek zorunda mı? tamam dememiş de bilmem nemiş de hakikatten hiçbiri siki beğenmiyorsunuz.

(bkz: ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi)

edit: yazım yanlışı.
  • aydın bir ailenin okumuş, okulunu kendini daha iyi ifade edeceğini düşündüğü tiyatro için bırakmış sanatçıdır. abisiyle bir vesileyle tanışma fırsatım oldu, çalıştığı hastanede çok sevilen, güler yüzlü ve yardımsever birisi. daha sonra bu insanları tanıyanlardan öğrendiğim kadarıyla, özel hayatlarında da çok sevilen insanlar.

kılından, bıyığından tiksinenler olmuş, gönül ister ki insan vücudundaki kıllar dışarıya doğru çıksın, içeri doğru uzayınca bir şeyleri kör ediyor çünkü.
hesabın var mı? giriş yap