• bugün powerturk'de görünen kişi. albüm arkasını yayınlıyorlardı. bu çıktı 40 yıllık kemancıya kemanist dedi. *tövbe tövbe. biraz daha pişmesi gerekecek.

bir de, sezen aksu'nun 5/8'lik sorma parçasını 4/4 yapmışlar. aranjörü ile birlikte maharetmiş gibi anlatıyorlar. aranjör böyle gerim gerim geriliyor. "müzik bilmeyen 5/8'i 4/4 yapamaz" diyor. yahu elinizdeki tüm ritimlerde hızlı 5/8 olsaydı hiç o parçayı 4/4'e çevirir miydiniz? ustalık şarkıyı 4/4 yapıp altına ritmleri döşemek değil. 5/8'i koruyup altına 5/8'lik hızlı ritm hazırlamak.

tamam kardeşim siz de işinizi yapıyorsunuz. yapıyorsunuz da dünyanın en önemli işini yapıyormuş havasına takılmasanız. millet pistte dans etsin diye müzik hazırlıyorsunuz işte. size bakanlar da müziği böyle bir şey sanıyor. ben ona yanıyorum.
  • dublajını onur mete'nin yaptığını düşündüğüm yeni şarkıcı. toz diye bi şarkısı var. full repeat'e aldım şarkıyı. nesini sevdiğimi bilmiyorum, ama enteresan bi şekilde sevdiriyor kendini. gizemli. he albümü var mıdır, süper midir bilemiyorum. ama bu şarkı iyi yani. hüznüne, yüreğine sağlık kardeş.
  • "arkamdan konuşup beste yapacağına yüzüme konuş da düet yapalım. istersem sazı elime alıp seni dın dın çalarım." gibi sözlere sahip bir şarkı yapmış şarkıcı. utanmamış, bir de klip çekmiş. o da yetmezmiş gibi seve seve dinleyenler var... bu ülkedeki varoşluk ne zaman bitecek yarabbim!
  • araba sürerken iyi giden şarkılar klasmanında başarılı çalışmaları var. populeritesi muhtemelen artarak devam edecektir.
  • piyasanın pop hitlerinden bi çoğunda imzası olan popçu. tutacak şarkı yazmayı iyi biliyor.
  • "seni dın dın çalarım." isimli eser demeye de dilim varmıyor , söylediği ''şey'' ile beni benden almıştır. söz müzikte kendisine aitmiş , sanırım silah zoruyla baskı altında falan yazdı.
    ajdar'a gülüyorduk ama daha kötüsü de olabiliyormuş.
  • toz şarkısında onur mete iken teşekkür ederim şarkısında fettah can'a dönüşmüştür.
  • ıkınarak şarkı söylendiğini düşündüğüm kişi. bu kanıya "gerçeği sayende gördüm" şarkısını radyoda duyduktan sonra vardım.
  • toz isimli şarkısını powerturk ü açtığınızda görme ihtimalinizin %30 olduğu isim.
  • murat dalkılıç'ın kader şarkısı da kendisine ait sanırsam. yetenekli bir çocuk gibi.
hesabın var mı? giriş yap