şükela:  tümü | bugün
  • riv9 kullanıcı adlı space soldiers takımında oynayan profesyonel fifa espor oyuncusu. 3 türkiye şampiyonluğu var.
  • fifa 18 ultimate team uluslararası finalinde barselona'da son 64te ülkemizin bayrağını dalgalandıracak olan, space soldiers espor takımı oyuncusu güzel çocuk.

çabasının ve emeğinin karşılığını alabileceği bir platformda temsil edecek bizleri. vurduğu gol olsun.
  • kendisini yeni gördüm youtube'da. tebrik ederim kardesim, hem inanilmaz bir fifa oyuncusu, hem de youtube denen sikko mekanda görebileceğiniz en efendi insanlardan birisi. diksiyonu, kurduğu cümleler, zırt pırt bağırmaması, oyunu oynayışı herşeyi on numara. hiçbir youtuber için simdiye kadar birşey yazmadım, ancak hem bu çocuk gerçekten takdiri hakediyor, hem de fifa'nin bende yıllardır özel bir yeri olduğu için türkiye'den bu derece kaliteli bir oyuncu çıkması beni ayrı gururlandırdı. yolun açık olsun dostum, gorilla'yı tokatlamanı bekliyorum.
  • kibar, beyefendi, müthiş yetenekli fifa oyuncusu. videolarından anlayabildiğim kadarıyla, ortalama bir televizyon programında yorumculuk yapacak futbol bilgisi ve database'ine sahip. beğenerek takipteyim.
  • müthiş bir fifa oyuncusu. inanılmaz efendi. gayet güzel diksiyonu var. hiç yormadan üst üste en az 10 videosunu izlemişimdir. sayesinde az da olsa şu amına kodumun oyununda defans yapabiliyorum artık.