• --- spoiler ---

bomboş topçu. bir de sanki başka talibi varmış gibi beylik laflar etmiş. gsye gidip sönen onlarca anadolu topcusu gibi seneye ptt'de görürürüz kendisini.
    --- spoiler ---

hadi dediklerine inandık diyelim de adam seneye ptt'ye niye gitsin?
    tıpkı galatasaray'da başarısız olmuş diğer futbolcular gibi ali koç tarafından fb'ye aldırılır olur biter *
  • yüzüne bakınca temiz biri olduğu anlaşılan insanlar vardır ya , emre de öyle. yüzüne bakınca iyi insan , bileğine bakınca iyi topçu olduğunu anlıyorsunuz. bugün yaptığı asistle bencil biri olmadığını da gösterdi. bu seneki en iyi transferimiz.
  • toplu ve topsuz merkezi bu kadar rahat delebilen bir oyuncu ligde çok az var. fenerbahçe maçında merkezi deldi mohammede asist yaptı bugün merkezi deldi gol attı ilk hafta antep maçında da yine merkezi delerek gol atmıştı. 4-5 haftalığına yaşadığı form düşüklüğü dışında sezon başından beri çok iyi ve yararlı oynuyor. sivasta uzaktan attığı şutlarla gollerde buluyordu. burada birazda taktik gereği bu özelliğini kullanamıyor.genel olarak çok beğeniyorum.mert hakanı izledikçe doğru oyuncuyu aldığımız ortada.
  • hamilton’a yetisemeyen bottas
  • klibinde alo emre abin göndermesi çok eğlenceli olan futbolcu.
  • inanılmaz bir video ve müthiş bir şarkı seçimiyle transferi açıklanmış futbolcu. ahahahahahahahahahahhahahaha.

(bkz: emre belözoğlu devreye girdi)
    (bkz: alo emre ben emre abin)
  • geldiğinde de formdaydı sivasspor’da da iyiydi fatih hocamın forma adaleti sayesinde formundan düştü şimdi esas mevkiinde eski günlerine dönüş sinyali vermektedir.
  • bu akşam alanyaspor karşısında gol atacak top tepici.

totem yapıldı.
  • amilton'dan deparı yiyince arkadan yaptığı anlamsız müdahaleye anlam verebilen var mı acaba?
  • adam derbide 2 gol attı ama hakkında entry girilmemiş. tam bir underrated adam. hakkını vermeye geldim, gidiyorum.

not:fb
hesabın var mı? giriş yap