• haklı bir öfkelenme ve akabinde muhabire ağzının payını vermesidir. gökçek’in kanalının ünlülerin üzerine bu şekilde gitmesi hiç hoş değil, hadlerini bilecekler! yoksa böyle lafı yerler! adam gitti kanalı hâlâ insanların asabını bozuyor.

https://twitter.com/…tatus/1270999984188600325?s=21
  • ozan güven'in meşhur kaç yaşındasın sen videosundan esintiler içeren sinirlenmedir.
  • işte böyle birilerine hak ettiğinden fazla kıymet verip ağzına da biraz alkol verince kendilerini dev aynasında görüyorlar. had bildirmek isteyen kim olursa olsun kendi haddini aşmıştır. net.
  • şu magazin çalışanlarının çok önemli bir iş yapıyormuş gibi işimizi yapmaya çalışıyoruz cümlesini yine sarf ettiği, emre kınayın sinirlenmekte sonuna kadar haklı olduğu videodur.
  • sonuna kadar haklı öfkedir.
    tasması tutulmuş köpeğe kızmak yerine sahibine kızmak lazım aslında ama sahipleri ortaya çıkmıyor.
  • hakkıdır. ve haklıdır. sanki magazin muhabirleri atomu parçalıyor. onlar da çıkmasın o zaman sokağa. basınla filan hiçbir şekilde ilgileri yok. akşama kadar dedikodu peşinde koşuyorlar. böyle aptal, gerizekalı bir topluluk daha yok.
  • %100 haklıdır. bu magazin muhabiri kılıklı provakatörler de neden özellikle sivrisinek gibi tiplerden seçilir hiç anlamam. ben vuracağını düşündüm hatta vurmamasına da şaşırdım. çünkü o gazeteci olduğunu iddia eden tip provoke ve tahrik etmeye devam ediyor. emre kınay semt çocuğudur. kavga eder. küçükçekmece lisesi gibi bir okuldan mezun olmuştur. damarına basılırsa üstelik de haklıysa tokatı patlatma potansiyeli olan bir adam.
  • iyi sabırlıymış, kafa göz dalsa iyiymiş dedim olay.

muhabir için görsel
  • aksama kadar bilmem kac kisiye uzattigi o sikindirik kanalinin sikindirik koronali mikrofana herkes konusmak zorunda degil. birde gazeteciyim diyor sikik.
hesabın var mı? giriş yap