şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ahmet nur çebi) ile beraber tekrar beşiktaş yönetimine giren akrabam.
  • şu an canlı yayında konuşan beşiktaş yöneticisi.
    be sayın amına koyduklarım bu maçtan sonra mı konuşuyorsunuz?
    fener maçından sonra neredeydiniz?
    bundan sonra ağlamak yok masaya yumruğumuzu vuracağız gibi laflar etti.atı alan üsküdar'ı geçti basiretsiz herifler.zamanında konuşacaktınız şimdi değil!utanıyorum ulan şu takımı izlerken!ne hallere getirdiniz takımı!
  • hakemler için "vicdanları nasıl el veriyor? nasıl rahat uyuyorlar?" diye sormuş.

beşiktaş böyle rahat rahat doğranırken siz nasıl uyuyorsuniz emre bey.

beceremiyorsunuz, istifa edeceksiniz.
  • göztepe-beşiktaş maçından sonraki tatar ramazan açıklamalarıyla cezaya göz kırpmış olan atarlı beşiktaş yöneticisidir.
  • gelmiş geçmiş en basiretsiz beşiktaş jk yönetiminin yöneticisidir. umarım bir an evvel yönetim kurulu olarak lav edilirler.
  • aşırı derecede ya'lı yu'lu konuşuyor. diksiyon dersi şart göreve devam edecekse.
  • hakemleri allah’a değil beşiktaş taraftarı’nın insafına havale etmesi gereken kişi. bundan sonra hakemler tarafından katledilirsek sorumlusu erol kaynar ile kendisidir. haberi olsun.
  • buraları takip ediyor mu bilmiyor ama takip ediyor ise belirtelim şu an beşiktaş yönetiminde üstlendiği işi beceremiyor.

bugün beşiktaş 70 dakika 10 kişi oynamış, verilemeyen penaltı için hakemi allah'a havale ediyor. aynı işi ekran başında ben de yapıyorum hocam, siz gidin şirketlerinizle ilgilenin. gerek yok hakem stresinin üzerine sizin vasıfsızlığınızı çekmeye.
  • beşiktaş tarihinden bihaber yönetici. beşiktaş’ın önünün kesilmek istendiğine inanmak istemiyormuş.

yok ya? birader sen daha önce hiç beşiktaş’ı takip etmedin heralde yenisin bu işte.
  • iyi bir maç izlemişiz adam maç sonu yalandan yere hakem makem boş boş konuşup zevkin içine ediyor. boş yapan yönetici.

hesabın var mı? giriş yap