şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oldukça iyi bir gitaristtir. hatta öyle ki ileride adını bolca da duyuracaktır bence. yaptığı işleri merak edenler için tavsiyem tjb'yi takibe alsınlar. bir de isterlerse şu siteyi ziyaret edebilirler:

  http://www.myspace.com/emremalikler
 • şaşılası derecede mütevazi olan yetenek küpü. liseden arkadaşım. cal'ın son dönemlerde çıkardığı en bomba insanlardan.
 • yıllar yıllar önce (11 kasım 2005) bakırköy'de açılan saçma sapan bir mekanda şu an adını hatırlayamadığım bir grubu ile sahne almıştı kendisi. popüler grupların müziklerini coverladıkları bir sahne performanslarına şahit olmuştum. gayet büyülendiğimi hatırlıyorum. (gerçi aynı gün bir kıza sırılsıklam aşık olduğumu da hesaba katarak, kafamın ayrı bir güzel olduğunu ve tepemde davul çalsa onu da beğenme ihtimalimin olacağını da itiraf etmem gerek.) daha sonra bu mekan oldukça kısa bir sürede kapanmış ve kendisini bu sefer taksim'de jazz-rock sularında dolanan bir grup eşliğinde dinlemiştim. (ne tasadüf değil mi? o grubun da adını hatırlamıyorum.) bir keresinde de bloody mary isminde bir grubuyla dinlemişliğim olmuştu.

  kendisi ile cağaloğlu anadolu lisesi'nde okuyan bir yakın arkadaşım sayesinde tanışmış - ki kendisi de bir cal mezunudur.- kısa bir sohbet etmişliğimiz olmuştu. bunlar dışında şu an yüzünü dahi hatırlamıyorum. peki bütün bunları niye yazdım? yıllar önce dinlediğim bu adam, artık sahte rakı'da gitar çalıyormuş. 15 ağustos 2013'de düzenlenecek yavuz çetin anma gecesi'nde adını görünce heyecan yaptım. yıllar önce gidip izlerken beni fazlasıyla mest etmiş bu adamı yıllar sonra tekrar dinleyebilmek güzel olacak. fırsatı olanlar gelsin derim.

  etkinlik sayfasına şuradan ulaşılabilir:
  https://www.facebook.com/…ts/153096768221157/?ref=3
 • (bkz: stiver)
 • adamlar'in gitaristidir.
 • konserlerde efsaneee şeyler yapan adamlar'ın kaliteli gitaristi.
 • adamlar'ın başarılı gitaristi.

  zira riff'ler gayet özgün ve başarılı tonlar ise ne çok sert ne de çok clean tam ortası ve kararında.

  bazen telecaster bazen de strat kullanıyor gitar olarak ve amfi ise fender blues junior ve 4×12 mesa boogie kabin kullanıyor.