şükela:  tümü | bugün
4566 entry daha
  • babel'i de belhanda'yı da cimi durmaz'ı da top diye oynar.
  • sıla'ya benzediğini düşünen bir tek ben miyim?

edit: valla ahmet kural diilim lan. :)
  • oyuna gireli 5 dakika olmuş, rakip sol bek salına salına geliyor,izliyorsun. sonra o top gol oluyor. sen de dünya yıldızısın. hı hı anlıyorum. imparator seni adam edecek. hı hı.

rezalet topçumsu.

edit: gsli gibi yorum yapıyormuşum bilmem ne?!
    ne alakası var lan.? ben antrenörüm adamın pozisyon hatasını yazdım. imparator’daki alaycılığı anlayamayacak kadar da ahmak bunu yazan adamlar.

not: karakartal. ( gerizekalılar için özel)
  • türk futbolunda gelmiş geçmiş en iyi bileklere sahip kişi. aynı zamanda en beceriksiz de olabilir. bu yetenekle avrupanın en iyi takımlarında oynayamamak gerçekten ayrı bir maharet istiyor.
  • ceza sahası içinde kendi kendine düşerek penaltı bekleyen atanamamış arif erdem.

https://twitter.com/…tatus/1162441945869946886?s=20

pes.

edit: pozisyonda niye eleştiriliyor deniliyor. yahu bu kadar da olmaz. adam kendini yere atıyor, madrabaz diyor ki itildi ondan oldu. e itecek tabi aq omuz omuza mücadele var ne yapacak başka. fanatizm cidden beynin belli bölgelerini devre dışı bırakıyor bu net.
  • hasan şaş abisine özeniyor o da böyle saçma sapan şutlar çekerdi.
  • https://twitter.com/…tatus/1162441945869946886?s=19

bu ne lan dedirten eleman. tam galatasaraylı olmuş.
  • kendisi çok iyi oynuyor ama bu sefer de takım çöp. her maç rakibe sarı kart yediriyor, alan açıyor, adam tutuyor ama kimsede istek yok. böyle giderse emre de futbol oynamayı bırakır.
  • yere düştüğü ve penaltı beklediği pozisyon neden eleştirildi anlam sır erdiremedim.
    hiç kimseyi savunduğum yok da abi o an rakip itiyor bu devam etmeye çalışıyor ve dengesini toparlayamıyor.

benim gördüğüm bu.
    yoksa burak yılmaz falanı da gördük hiç kimseyi savunmam. haksıza lafım olur yani.

sik gibi takımda bugün kendisi de heba olmuştur.
  • fatih terim'in bu sezon bu adamla işi var :)
    döver bunu kesin.
33 entry daha