şükela:  tümü | bugün
 • kendisini izliyorum bir süredir. kötü bir futbolcu. bakın vasat demiyorum, doğrudan kötü diyorum.

  hızlı olmasına rağmen kalas gibi bilekleri olduğundan çalım atamıyor. tek bir özelliği var, topu ileri atıp adamın yanından koşarak geçmek. tek özelliği bu bakın.

  ne topa ilk dokunuşu, ne top kontrolü. zaten pas vermeyerek atağı öldürüyor, inanılmaz bencil oynuyor. verdiği paslar da çok başarısız.

  futbolculuk bu değil maalesef. şu aşamada oyuna sonradan alınıp (dk. 70 civarı) yorulmuş defansların yanından geçecek, onları iyice hırpalayacak bir adam. daha fazlası da zor.

  en kötüsü, mental olarak çok çok kötü. yani biraz oyun okuyabilse belki vasat bir oyuncu olabilir. ama şu haliyle kötü bir futbolcu. yaşı genç, daha gelişebilir ama bir yıldız falan olamaz. vasat bir topçu olur en fazla.

  çünkü kumaş yok.
 • idmanlarda çalım atması yasaklanarak sadece saha görüşü ve pas verme becerilerini geliştirmesi sağlanmalı bu çocuğun. hatta bu konularda ekstra idmanlar yaptırılmalı ve gerekirse idmanlarda ön libero pozisyonunda falan oynatılmalı. bu seviyelere gelmiş profesyonel bir futbolcu nasıl futbolun sadece tek bir yönüne odaklanabilir, akıl alır gibi değil.

  bu kafayla devam ederse kulübünde kadro dışı bırakılmasını geçtim, milli maçlardan birisinde soyunma odası ağalarından dayak yediği haberini alırsak şaşırmamamız gerekiyor.
 • celta vigo'daki -sanırım- ilk maçında resmen sıçıp sıvamış olan sözde star. ilk maçı olduğunu ümit ediyorum çünkü ilk değilse durum daha da vahim.

  video

  mario balotelli ve batuhan karadeniz bile bu çocuktan daha akıllı.

  (bkz: emre mor/@kopuksenaryoo)
 • futbolu bilmiyor.

  ben demiyorum bak, alman'lar diyor.

  o değil de, dakika 70'den sonra girsin oyuna, hiç bir şey yapamazsa faul aldırır oyuncusuna dönüşüyor git gide. umarım toparlar. quaresma'nın yaşına gelmeden quaresma'nın yaşadığı aydınlanmayı yaşar inşallah.
 • sir alex ferguson gibi bir teknik direktorun eline dusmesi gereken futbolcu. aksi takdirde yok olacak.

  emre kardes sen bilmezsin ama senin oynadigin stil overmars'a cok benziyor. bak seyret o neler yapiyormus. bir mac boyunca topu nasil kullandigina bak. bir de kendini izle sonra.

  https://www.youtube.com/watch?v=nogjglhwpom
 • 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçında 60. dakikada oyuna girip "niye benle başlamadınız orospu çocukları" der gibi oynuyor.
 • izlanda maçında, maça girdiği gibi oyunu hareketlendirdi.neden genç oyunculara ihtiyacımız olduğunun kanıtıdır bu adam.
 • euro 2020 a milli futbol takımı kaptanı.

  şaka lan şaka orospu tövbe tutmaz fatih terim önderliğinde gidemeyeceğimiz bi turnuva olacak.
 • 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı 'nı izlerken tanıştım kendisiyle. öyle futbolla falan hiç mi hiç ilgim alakam da yoktur. sevgili hatrı içün bir günlüğüne futbol fanatikliği yapamaya karar verdim.*

  biraz evvel overrated bir topçunun yerine girdi kendisi. aman tanrım onlar ne hareketler, ne figürler. bu ne hava, bu ne caka. sanırım aşık oldum kendisine. erkek arkadaşım iki sıfırdan sonra başka seylerle uğraşmaya başladı bile. ben gözlerimi kendisinden alamıyorum şu an.

  not: aşkım denk gelir de okursan eğer ünlü aktörler, şarkıcılar ve futbolcular kıskançlık kategorisine girmiyor, biliyosun :*
 • maçtaki tek işe yarar adam.

  şu çocuğun yüreğiyle oynadığı gibi 5 tane adam olsa sırtımız yere gelmezdi.

  arda gibi milli takım düşmanlarını beslemeye devam etsin bizimkiler.