• halı saha topçusundan öte olamayacak futbolcu.

1-2 seneye celta vigodan türkiyede fenere vs gelir orada da yapamaz orta sınıf bir takıma gider (gençlerbirliği vs) sonra da serdar özkan gibi anadolu takımlarını geze geze futbol hayatını bitirir.
  • kendisini izliyorum bir süredir. kötü bir futbolcu. bakın vasat demiyorum, doğrudan kötü diyorum.

hızlı olmasına rağmen kalas gibi bilekleri olduğundan çalım atamıyor. tek bir özelliği var, topu ileri atıp adamın yanından koşarak geçmek. tek özelliği bu bakın.

ne topa ilk dokunuşu, ne top kontrolü. zaten pas vermeyerek atağı öldürüyor, inanılmaz bencil oynuyor. verdiği paslar da çok başarısız.

futbolculuk bu değil maalesef. şu aşamada oyuna sonradan alınıp (dk. 70 civarı) yorulmuş defansların yanından geçecek, onları iyice hırpalayacak bir adam. daha fazlası da zor.

en kötüsü, mental olarak çok çok kötü. yani biraz oyun okuyabilse belki vasat bir oyuncu olabilir. ama şu haliyle kötü bir futbolcu. yaşı genç, daha gelişebilir ama bir yıldız falan olamaz. vasat bir topçu olur en fazla.

çünkü kumaş yok.
  • idmanlarda çalım atması yasaklanarak sadece saha görüşü ve pas verme becerilerini geliştirmesi sağlanmalı bu çocuğun. hatta bu konularda ekstra idmanlar yaptırılmalı ve gerekirse idmanlarda ön libero pozisyonunda falan oynatılmalı. bu seviyelere gelmiş profesyonel bir futbolcu nasıl futbolun sadece tek bir yönüne odaklanabilir, akıl alır gibi değil.

bu kafayla devam ederse kulübünde kadro dışı bırakılmasını geçtim, milli maçlardan birisinde soyunma odası ağalarından dayak yediği haberini alırsak şaşırmamamız gerekiyor.
  • küçük serseri. dolanıyor ortalarda.
  • izlanda maçında, maça girdiği gibi oyunu hareketlendirdi.neden genç oyunculara ihtiyacımız olduğunun kanıtıdır bu adam.
  • ne kadar hareketli olsada futbol bilgisi olmayan bir topçu.cengiz underin yedegi olabilir.
  • takım bir şey oynamıyor, bari bu oynasında 90 dakika acı çekmeyelim. kesinlikle zeki ve takım oyununa uygun bir oyuncu değil ama neyseki biz de takım oyunu oynamıyoruz.
  • izlanda maçının sonlarında oyuna dahil olup, ufak bir adrenalin salgılatan futbolcu.
  • bugün oynadığı oyun kimseyi yanıltmasın. ilk 11'de başlasaydı hiçbir halt yapamayıp bol bol küfür yiyecek oyuncuydu.

3-0 olan maçta izlanda'nın kapanması ve çok kasmamasından dolayı kötü oynayan takımda iyi gözükmüştür. yoksa kendisi volkan şen'in biraz daha yeteneklisidir.
hesabın var mı? giriş yap