şükela:  tümü | bugün
  • izlanda maçında, maça girdiği gibi oyunu hareketlendirdi.neden genç oyunculara ihtiyacımız olduğunun kanıtıdır bu adam.
  • euro 2020 a milli futbol takımı kaptanı.

şaka lan şaka orospu tövbe tutmaz fatih terim önderliğinde gidemeyeceğimiz bi turnuva olacak.
  • 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı 'nı izlerken tanıştım kendisiyle. öyle futbolla falan hiç mi hiç ilgim alakam da yoktur. sevgili hatrı içün bir günlüğüne futbol fanatikliği yapamaya karar verdim.*

biraz evvel overrated bir topçunun yerine girdi kendisi. aman tanrım onlar ne hareketler, ne figürler. bu ne hava, bu ne caka. sanırım aşık oldum kendisine. erkek arkadaşım iki sıfırdan sonra başka seylerle uğraşmaya başladı bile. ben gözlerimi kendisinden alamıyorum şu an.

not: aşkım denk gelir de okursan eğer ünlü aktörler, şarkıcılar ve futbolcular kıskançlık kategorisine girmiyor, biliyosun :*
  • maçtaki tek işe yarar adam.

şu çocuğun yüreğiyle oynadığı gibi 5 tane adam olsa sırtımız yere gelmezdi.

arda gibi milli takım düşmanlarını beslemeye devam etsin bizimkiler.
  • bu akşam oyuna girmesiyle maçın şeklini değiştiremese de karakter katmış, milyonluk eşşeklere futbol dersi vermiştir.
  • sirk topçusu.
  • takım bir şey oynamıyor, bari bu oynasında 90 dakika acı çekmeyelim. kesinlikle zeki ve takım oyununa uygun bir oyuncu değil ama neyseki biz de takım oyunu oynamıyoruz.
  • kendisi gibi yürekten oynayacak olan en az 5 tane genç ve yetenekli oyuncu var ama nedense çağrılmıyolar, çağrılsa bile oynatılmıyolar.

oynatın abi emre mor'u oynayın, yusuf yazıcı'yı oynatın, enes ünal'ı oynatın, yunus malli'yi oynatın, abdülkadir'i oynatın, okayı oynatın, cengiz'i oynatın.. bak ben bile kaç tane adam saydım 2 dakikada.

oynatın bu adamlarla kaybedelim. isterlerse 5 yesinler ama ıslıklanırken gülmezler. yürekleriyle oynayıp kaybederler. oynatın.
  • türk milli takımını seçerek kendini bitirmiş ve balon olmuştur.
  • sahadaki kadro o kadar statik ve kötü oynadı ki, emre mor gibi oyun zekası oldukça düşük ve iki senedir kendini geliştirmeyen bir oyuncu bile iyi gibi göründü bugün.