• babel'i de belhanda'yı da cimi durmaz'ı da top diye oynar.
  • oyuna gireli 5 dakika olmuş, rakip sol bek salına salına geliyor,izliyorsun. sonra o top gol oluyor. sen de dünya yıldızısın. hı hı anlıyorum. imparator seni adam edecek. hı hı.

rezalet topçumsu.

edit: gsli gibi yorum yapıyormuşum bilmem ne?!
    ne alakası var lan.? ben antrenörüm adamın pozisyon hatasını yazdım. imparator’daki alaycılığı anlayamayacak kadar da ahmak bunu yazan adamlar.

not: karakartal. ( gerizekalılar için özel)
  • ceza sahası içinde kendi kendine düşerek penaltı bekleyen atanamamış arif erdem.

https://twitter.com/…tatus/1162441945869946886?s=20

pes.

edit: pozisyonda niye eleştiriliyor deniliyor. yahu bu kadar da olmaz. adam kendini yere atıyor, madrabaz diyor ki itildi ondan oldu. e itecek tabi aq omuz omuza mücadele var ne yapacak başka. fanatizm cidden beynin belli bölgelerini devre dışı bırakıyor bu net.
  • hasan şaş abisine özeniyor o da böyle saçma sapan şutlar çekerdi.
  • kendisi çok iyi oynuyor ama bu sefer de takım çöp. her maç rakibe sarı kart yediriyor, alan açıyor, adam tutuyor ama kimsede istek yok. böyle giderse emre de futbol oynamayı bırakır.
  • yere düştüğü ve penaltı beklediği pozisyon neden eleştirildi anlam sır erdiremedim.
    hiç kimseyi savunduğum yok da abi o an rakip itiyor bu devam etmeye çalışıyor ve dengesini toparlayamıyor.

benim gördüğüm bu.
    yoksa burak yılmaz falanı da gördük hiç kimseyi savunmam. haksıza lafım olur yani.

sik gibi takımda bugün kendisi de heba olmuştur.
  • bu çocuk galatasaray’da tutar da, galatasaray tutar mı bilmiyorum
  • bu sezonu takımı batıracak olan çöp. bunu beğenenler acilen gözlük almalı.
  • resmen dövülerek savunulan futbolcu. bu ülkede böyle adamların gerçekten işi yok, üzülüyorum. seneler önce ribery’i canlı izlemiştim beşiktaş maçında, içim gitmişti. en son çizgide zago, ronaldo vs üç kişiyi geçerken adama öyle bir faul yapılmıştı ki sırt üstü koşu pistine uçup oyundan çıkmıştı. o yüzden üzülüyorum böyle adamlara, gelmeyin bu çirkef lige amk.
    yalnız adam kovalamadan olmaz bu iş. yediğimiz ilk golde emre’nin kovalamadığı adam, altmış metre top sürüp asist yaptı. istediğin kadar cambaz ol, alanını savunmazsan olmaz. ben ilk golü emre’ye yazdım. zaten yerdik ama böyle oldu.
  • çok kıvrak , bileklerine ziyadesiyle hakim fakat güç konusunda ciddi noksani olan topçu.emre'nin ciddi manada bir antrenman yüklemesi yapması gerekiyor ve önceliğinin güçlenmesi olması gerekir . gerek fizik gerek bilek noktasında bir messi edasi var hatta hız konusunda da messi'yi çok andırıyor . güç konusunda geliştirir ise çin malı bir messi izlemek keyifli olur.
hesabın var mı? giriş yap