• underrated bi adam. çok samimi söylüyorum mevcut türk vine çekicileri (viner ya da vine fenomeni de diyebiliriz bilmiyorum) arasında en eğlenceli vineları çeken adam. benim en beğendiğim yanı da ses tonlamaları ile kullandığı kelimeler. eğlenceli yani, güzel vakit geçiriyorum sayesinde. teşekkürlerimi iletiyorum kendisine eğer buraları okuyorsa. okumuyorsa da okuyan bi tanıdığı iletsin. bu da mümkün değilse 1 hafta sonra editleyip teşekkürümü silicem, havada kalmasın.
  • (bkz: underrated)
  • facebook sayfasında yorumunu beğenmediği takipçileri engelleyen az ünlü. bu tiplere sürekli övgüyle yaklaşacaksınız yoksa kocaman egoları bırkalanıyor
  • youtube kitlesi çok toksik, attığı videoların altı sadece onu çek abi bunu çek abi ile dolu.
  • eleştiriye açık olmayan kompleksli bir arkadaştır.

hatta "cem gelinogluyla yolları ayırdınız mı" sorusuna direkt engel basan şahıs.

nasıl olsa takipçisi bol.. sıkışınca bas engeli geç. ne kaybedersin.

emre'cim hayat senin istediğin gibi yaşanmıyor malesef, herkes senin dilediğin kalıpta olması mümkün değil.

bu işe gönül verip, hatta bu işten ekmek yiyen biriysen, eleştirilere kulak asacaksın, asacaksın ki ders çıkarıp tecrübe edip daha doğru ilerleyesin.

ha! kensi şahsına hakaret eden birini affetme tabi ki, hatta hukuki yollara bile başvur. bu en doğal hakkın, ama bu tavrın çok sığ, çok dar, çok amatörce.

bil istedim.
  • bazı videoları komik ama üzerinden gitmeyen aşırı bir avamlık var maalesef. bu avamlık kenar köşede kalmış markaların reklamını instagram sayfasında zorlama skeçlerle yapmasıyla arşa çıkıyor.
  • gördüğüm en egosantrik adamlardan biri. hakarete varan sözüm ona eleştiri yapanları tabii ki engelle, lafını et. ama adam saygı sınırları içerisinde bir eleştiride bulunmuş, abidik gubidik cevap vermeler, atarlanmalar. mizahçı olarak eleştiri kaldırmayacaksan, o işi yapmayacaksın.
  • hayat verdiği tiplerle çok fazla içli dışlı olmuş olacak ki onları canlandırırken o taraklarda bezi olmayan insanların bilemeyeceği detayları da repliklerinde kullanıyor. canlandırdığı tipler ekseriyetle lüzumsuz insan tiplemeleridir, iyi mi oynuyor yoksa o da mı o tiplemelerden birisi bazen kestiremiyor insan.
  • galerici, apartman sakini, taksici, esnaf vs taklitleri sinir bozucu derecede gercekci olan arkadas. siz bu tiplerle gunluk hayatinizda muhatap oluyor muydunuz bilmiyorum ama adamin her tiplemesi benim gecmisimde birilerine tekabul ediyor. beni derinden dusunduren sey, bu adamin bu tiplerin hepsini kendi bunyesinde barindiyor olma ihtimali. bir nevi bolum sonu canavari. all in one. tiplemeleri zihnimde eslestirdigim icin hem tiksiniyorum hem de gozumu alamiyorum.

ulan insallah rol yapiyordur.
hesabın var mı? giriş yap