şükela:  tümü | bugün
  • kendini sosyal medya da şifre cozen biri olarka tanıtan ve nelihin beyaz tvsinde boş beleş atip tutan bir eleman
  • swinger partilerini yakından takip eden biri. artık ailesi ile mi yoksa yalnız mı takılıyor bilemedim.
  • barış atay gözaltında ifade verirken arkasından iğrenç ithamlarda bulunan akp'li.

bunlar son günleriniz iktidar yalakaları... hepiniz hesap vereceksiniz.
  • olmamış lan bu ne emre oluru.böyle çiğ,şerefsizce iftira mı olur?
  • olur fazla olmuş.

bundan bi b.k olmaz.
  • swinger partilerinin birinde peydah olmuş olabilir.
  • eşli swinger partileri hakkında gereğinden fazla bilgili ve meraklı birisi sanırım. twetter'da bu konuda yazdığını söylüyorlar. kendisinin bu merakı ve bilgisi nereden geliyor merak ettim açıkçası.

google'da swinger emre diye aratınca çıkan hesabın kendisi ile bir alakası var mıdır acaba, ben benzetemedim açıkçası.

edit: şimdi araştırdım alakası yokmuş o kişiyle, swinger emre denmesinin nedeni; barış atay'ın göz altına alınması konusunda ''eşini kim götürecek swinger partisine'' gibi ithamdan dolayıymış.

kendisini tanımam etmem ama kimseye bu tarz konuşmayı yakıştıramıyorum ben. doğru bulmuyorum. düşmanın dahi olsa karısına, ailesine, namusuna dil uzatmak onurlu bir davranış değil. özellikle ramazan günü yapılan bu sözlü saldırı bir müslümana (olmayadabilir), bir annenin evladına, bir insana yakışmayacak cinsten. daha fazla kınamak istemiyorum, allah kınadığını başına verirmiş derler. ne bileyim bir erkek nasıl bu kadar kendini alçaltabilir anlamak güç.

şu lafı ben etsem bir daha kendi ailemin yüzüme bakamam. annem duysa ''ben sana böyle mi terbiye verdim it'' der beni kapı dışarı atar. umarım annesi ve ailesi emre olur'un bu laflarını duyup üzülmez. allah affetsin diyorum kendisini ama kul hakkı ve iftira artık allah bile affetmez bu kişiyi.

nerden baksan tutarsız, nereden baksan olmaz.

barış atay bu lafı üzerine kendisine dava açıp, hakkını aramalıdır.
  • kafası sadece sapıklığa çalışan tam bir akpli. ne eksik ne fazla.

twitter'da tipik dinci ahlaksızlığıyla yazılar yazıyor, muhaliflere ölüm tehditleri savuruyor, adamı katil edecek ihtamlarda bulunuyor sorun yok ama kendisine hafif eleştirel bir dille cevap verenleri savcılığa vereceğini söylüyor.

pis ihtamları içinse atalarımız bir sözü geldi aklıma; (bkz: kişi kendinden bilir işi).

ayrıca; (bkz: barış atay'ın gözaltına alınması/#77025105)
  • adamın dibi
  • umarım evli değildir. zira karısını pek iyi yerlere götüreceğini düşünmediğim kişi.