şükela:  tümü | bugün
 • sessiz sedasız "altek müzik" müzik yapımı olarak "onlar ve diğerleri" adlı albümünü çıkartmış kişi...

  hammer müzik tarafından dağıtımı gerçekleşen bu albümün kayıtlarında; cenk eroğlu, kip winger, rod morgenstein ve andy timmons gibi isimler yer almakta...

  "onlar beni duymaz" adlı çalışmada da mahcem öztürk ney çalmış...

  bu çalışmanın ardından, yine kip winger'la kayıtları gerçekleşmiş olan cenk eroğlu'nun yeni albümünün gelmesi fevkalade olacaktır...

  bir de gitarda erke erokay'ın yer aldığı howser grubunun albümü hikayesi vardır ki, o da başka bir hikayedir ve başka zaman anlatılmalıdır.

  edit: mahcem'in oradaki ney solosu geyikmiş...
 • uyan sarkisinin klibine "daha cici" olsun denmis, halbuki klip -sok sahnelerinin muzige uyumu gibi ayrintilarda dusunulunce gayet basarili olmus. bu masum klibin neden yayinlanmak istenmedigini kesinlikle anlamadim.
  kendisinin konu hakkindaki beyanati icin: http://www.muziktek.com/…e=viewtopic&t=4556&start=0 sayfa 3
 • müziğine, sesine, müzik zevkine hayran olduğum, süper ötesi iyi niyetli ve fazla mütevazi müzisyen, sanatçı. 2006 yılında aranjör, besteci ve prodüktör olarak imza attığı onlar ve diğerleri adlı albümünün ardından, 17 haziran'da çıkan 'varlığın yokluğunda' adlı 2. albümüne sığdırılmış sadece 12 şarkısı var ve albüm sürprizlerle dolu.. mesela, 2 şarkı dışında bütün şarkıların söz ve müzikleri kendisine ait.. sonraa bir şarkıda birsen tezer'in o hoş sesini duyuyorsunuz, 2 şarkıda da özlem akpınar yiğit'i ve bunun yanında albümde enstrümanlarıyla sesini duyuran öyle değerli müzisyen isimler mevcut ki; kısacası bu albüm için 'dikkat, aşırı duygu ve emek içerir' uyarısında bulunabilirim şahsen. velhasılkelam, bu albüm öyle bir kere dinlenip kenara koyulacak bir albüm olamayacak kadar değerli olup, defalarca dinlenip arşivde yer alacak olanlardan; en azından benim için..

  albümdeki şarkı listesini de yazayım tam olsun
  1. bazen
  2. denizde akşam
  3. mualla
  4. hüzün
  5. anam ağlar
  6. her aşkın türküsü
  7. varlığın yokluğunda
  8. herkes kafayı yemiş
  9. sana giden yollar kapalı
  10. mesafeler
  11. haykırsam
  12. yaratan

  edit: imla
 • spotify sayesinde haberdar olduğum müzisyen..fazla iyi,umarım hak ettiği değeri görür.mesafeler şarkısı gerçekten çok güzel yada bu aralar bana fazla hitap etti.
 • önce mesafeler adlı şarkısını dinleyin , gerisi sonra gelecek zaten...

  nadir bulunan , yerli ve kaliteli tınılardan.