şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nba türkiye dergisinin kaliteli yazarlarından sadece biri. sıkı bi lakers taraftarıdır.
  • hatırla sevgili dizisinde necdet'in can dostu ve ortağı rum teo karakterini canlandıran sempatik oyuncu.
  • nba türkiye'deki yazılarından sonra dünden itibaren eurosport 2'den verilen fiba diamond ball turnuvasında yorumculuk yapmaya da başlamıştır. yarın da 11.00'deki angola-avustralya ve 14.00'teki sırbistan-arjantin maçlarıyla yine ekranda olacak.
  • diziyi pek bilmesem de ilk olarak hatırla sevgilide görüldü genç oyuncu ama sanki benim gözüm bir yerlerden ısırıyor kendisini * tam olarak kestiremiyorum, bilen gören varsa bilgilendirsin.* can sıkıntısı ile açtığım türkmax kanalında laf ebeleri adlı bir programa rastladım; altı tane genç oyuncu çe$itli, eğlenceli, doğaçlama performanslar sergiliyorlar, izlemesi keyifli bir program anla$ılan dedim kendi kendime ve sonra fark ettim ki aralarında emre özcan isimli oyuncu gerçekten çok ba$arılıydı, bu göz ardı edilemezdi; taklitleri, sıkı$ık durumlarda ki pratik zekası, o kadar $ebekliğe rağmen hepsinden daha olgun duru$u beni mest etti diyebilirim. bence gelecek vadeden bir oyuncu, umarım göz ardı edilmez.
  • laf ebeleri oyuncularından biri. sesini çok iyi kullanıyor, o an girmesi gereken role hemen adapte oluyor. dün gece yayınlanan programda yaptığı yemekteyiz programındaki dış ses taklidiyle kendisine hayran etti. bu nasıl bir yetenektir, sen o sesi nasıl çıkarırsın be adam? çok yetenekli ve sevimli.
  • basketbolu gerçekten yakından takip eden bir insandır. 1982 doğumludur. önümüzdeki yıllarda adını daha çok duyuracağına inanıyorum... ha ayrıca basketbolu biliyor, futbolu bilmiyor gibi bir şey söz konusu değil. futbol dünyasını da yakından takip eder.
  • basarili moda fotografcisi. en son istanbul fashion week 2011'i fotografladi.
  • snooker anlatımları çok çok iyi. sakin, karizmatik ses tonu, geniş bilgi birikimi. maçın rölantiye düşen kısımlarında güzel güzel anlatıyor.

adı emre olanlar bu işi iyi yapıyor sanırım. (bkz: emre yazıcıol)
  • birincil pozisyon gibi şükela bir snooker tanımını bizlere kazandırmıştır. daha güzel anlatamazdı sanırım.
  • tek başına snooker maçlarını yorumlayan, yorumlarken de sıkmayan snooker sevdalısı. kendisiyle muhabbet ediyormuş gibi. ayrıca kulağı rahatsız etmeyen sesi var. yorum yaparken dikkatli dinlernirse oyundaki atışlarla beraber sesindeki tonlama ve heyecan değişiyor.