şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçe’nin olimpik milli sporcusu emre sakçı, bir avrupa rekoruna daha imza attı. ınternational swimming league'de mücadele eden sakçı durdurulamıyor…

  daha önce 50 metre kurbağalamada 25.29 ile tarihin en iyi ikinci derecesini elden eden 22 yaşındaki fenerbahçeli milli yüzücü emre sakçı 100 metre kurbağalamada 55.74 saniyelik derecesiyle avrupa büyükler kısa kulvar rekorunun sahibi oldu.

  macaristan'ın başkenti budapeşte'de devam eden ınternational swimming league´de mücadele eden fenerbahçeli rekortmen yüzücü emre sakçı, 50 metre kurbağalama kısa kulvarda 25:29´luk derecesi ile yarışı lider tamamlarken bir önceki hafta kırdığı avrupa büyükler rekorunu geliştirmişti.
 • sürekli rekor kıran yerli michael phelps. üç tarafı denizle çevrili bir memleket en sonunda başarılı bir yüzücü yetiştirmeyi başarmış gibi. fenerbahçe türk sporuna her branşta katkı sağlamaya devam ediyor.
 • bu defa oldu. aziz yıldırım’ın yıllar önce başlattığı spor kulübü olma yönündeki atılımlar meyvesini verdi. olimpiyatlara en fazla sporcu gönderen fenerbahçe’den, nihayet on numara bir yüzücüde çıktı. olimpiyat rekorlarını ve madalyalarını görmekte nasip olur umarım, yolu açık olsun.
 • bir galatasaraylı olarak fenerbahceye ne kadar teşekkür etsek az. senelerdir kıvranıyoruz adam akıllı bir yüzücümüz bile yok diye. inşallah niceleri eklenir sadece emre ile sınırlı kalmamalı. bu ülke yüzmede ciddi başarıları getirebilcek potansiyelde.
 • buralar değil de muhtemelen bu sene düzenlenecek (tabii düzenlenebilirse) tokyo olimpiyatlarında , hüseyin emre sakçı başlığı değerlenecektir.
  muhtemelen olimpiyatlarda yüzme dalında ilk madalyamızı ( inşallah rengi altın olur) alacaktır. başlığında “ yürüyedur” espirileri yükselecektir.
 • başarılı ve yakışıklı yüzücü. ulaşabileceği alanda olimpik yüzme havuzu olmadığı için 25 metrelik havuzlarda çalışmak zorunda kaldığını, bu nedenle de bu kulvarda rekor kırdığını ifade etmiş. dezavantajı avantaja çevirebilmek bu olsa gerek.

  ayrıca; mükemmel bir bedeni var, hem de hafif kıllı. şahane bir şey.