şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 16.02.1983 izmir doğumlu, yönetmen, oyuncu, dj, sanatçı.

enka okullarında ve sakarya üniversitesi'nde tiyatro dersleri vermektedir.

number one ve istanbul fm'de dj'lik yapmıştır.

bir başka gece, gurbet kadını ve çiçek taksi'de oynamıştır.

aldığı ödüller; 2008 robert college tiyatro festivali (kuru gürültü) en iyi kostüm, en iyi oyun ödülü,

2006 eyüboğlu tiyatro festivali jüri özel ödülü (bedreddin),

2005 robert college tiyatro festivali (yalancı) en iyi erkek oyuncu ödülü...
  • emre turhan - e. t. - extra terrestrial

bu şekilde çevirilince "gereğinden fazla dünyalı" anlamına geliyor.
    ancak bu adam gereğinden fazla dünya dışı.
    fazla yetenekli.
    yeteneklerini kullanmayı iyi bilen ve sanatın ucundan kıyısından tutunmaya çalışan herkese
    dokunabildiğince yardım etmeye çalışan bir adam.
    tiyatro yönetir, yönettirir. oyunculuk, diksiyon, tiyatro dersleri verebilir.
    şarkı söyler, söyletir. dj'lik yapar, güldürür.
    yararlı adamdır kısaca. etrafında olursanız mutlaka iyi şeyler alırsınız kendisinden.
    ancak bu kadar popüler bir adamın herkese ayıracak vakti olmayabilir. hoş görmek lazım.

ben bi ara kızmıştım kendisine. o kızgınlıkla silmişim hakkında girdiğim entry'yi.
    kızdığım için kendime kızmıyorum ama entry kaldırmak ne lan? terbiyesizliğe bak.

bu terbiyesizlik de sonraki tanımı doğuruyor:
    dağ gibi adam.
    ama bir gün küserseniz sizden haberi olmayacağından endişe etmeyin.
  • number1 fm'de, hafta içi her sabah, saat yedi ile on arası, komedi programı yapan yetenekli insan.
    programa aslı inandık'la mertkan erkan da dahil.

sloganı "artık kimse solundan kalkmayacak." olan program size eğlenceli dakikalar yaşatacaktır.
    uyanmak için, sıkıcı trafikte dinlemek için, insanların yüzüne yüzüne gülümsemek için dinleyebilirsiniz.
  • yıllar önce vapurda tanıştığım, kısacık sohbetiyle de olsa kendini sevdirmiş güzel insan.programı da süper, en azından sabahın köründe çekebildiğim tek programcı o.
  • tanrı'nın kendisi için hazırladığı özel karışım enerjisiyle insanları etkileyebilen bir varlıktır.

emre turhan'la yıllar önce bir radyoda birlikte çalışma fırsatı yakalamıştım. fırsat diyorum çünkü hayat görüşüyle hayatına dahil olduğu her insana mutlaka bir şeyler öğretir.

bunun yanı sıra harbi ve komik bir adamdır. ayrıca kendisini kendinden daha fazla eğlendiren bir insan olmadığından eminim. bence onu ayrı ve özel yapan en önemli nedenlerden biri de bu. kendisi bu hayatta eğleniyor ve dolayısıyla eğlendiriyor.

sizi de eğlendirmesi adına güne bu herifle(!) başlayın. listen.
  • refik sarıöz çakması.
  • dün yol arkadaşım 2 yi izlerken emre abi mi o yoksa dediğim oyuncu, tiyatrocu, dj. çok severim kendisini. muhteşem oynamış zaten rol de iyi gitmiş kendisine.

hadi bakalım, gişesi bol olsun.
  • kendisini sabahları işe giderken dinler uykumuzu açar güler eğlenirdik number 1 da bayağıdır ortalarda yok.nerelerdesin abi merak ediyoruz.