şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…tatus/1241160029568479234?s=21

“tr özelinde olanların ilahi adaletin tecellisi olduğu o kadar açık ki görmemek için kör olmak lazım; masumların ocaklarına ateş saldılar, allah ocaklarına korona ateşi saldı, gaybubete zorladılar allah herkesi gaybubete tıktı, mallarına çöktüler allah ekonomilerini çökertti.”

uzun bir tweet zinciri paylaşmış kendisi. fetönün bu ülkede yaptıklarını bilmeyen muhafazakar birine bu masalları yutturabilir. öyle bir yüzsüzlük var ki bunlarda, hiçbir şey yapmamışlar gibi üste çıkmaya çalışmaları ve bunu her alanda yapmaları inanılmaz. ekşi sözlükte bile, gerçek hayatta yaptıkları gibi, laik, liberal, sosyalist gözüküp manipülasyonun dibine vuran fetöcüler var. sağolsun akp’de bunların eline her gün bir neden veriyor. yargı, polis ve ordunun içine sızan, gerçekten o mevkiyi hak eden insanların önünü kendi sempatizanı olmadığı için kesen, kibre kapılan ve yolsuzlukların içine batmış bir yapı, fetö. akp’de onlar gibi o karanlık yola doğru gidiyor.

edit:imla
  • ''gay''bubete gelesin emre .
  • ya amk yok mu bizim devletin bir kiralık katil ekibi gibi bişeyi? sikeyim bu ibneyi götünden yeter artık ya.
  • bu ibne herif sırf abd'deki virüs salgınından kaçmak için türkiye'ye gelmez ise dişimi kırarım.
  • o mantık ile başlarına gelenin sebebinin yine kendi yedikleri boklar olduğunu da söylüyor salak...
  • ilahi adalet falan göremediğim durumdur.
    en azından söylediği şekilde.
    virüs ne onu ve onun gibileri yıkıyor ne de onlara bu kadar meydan verip sonra ben anlamamıştım diyen malum şahısa bir şey yapıyor.
    ikisinin de ülkem konusunda kaygısı olduğunu düşünmüyorum.
  • bir terörist zırvası. islamcı teröristlerin herşeyi ilahi adalete bağlaması...

senin ben usunu sileyim bay emre.
  • bu cemaatçilerim tek derdi var; bakın biz gittik ülke çöktü, hadi şimdi tekrar bize biat etsin sistem. hepsinin derdi eskisi gibi ülkede at koşturmak, o yüzden çarpık ilişkileri hala görmezden gelmeye devam ediyorlar. nasıl olsa erdoğan bir gün gidecek umudu...
  • devlet bu herifleri bi şekil de tr ye getirmeli,taksim meydan da sergilemeli gelen geçen yüzlerine tükürmeli,ne guzel olur