şükela:  tümü | bugün
 • maraton.com.tr’nin avrupa ve iddaa editörü, spormax'de iddialı gündem isimli bir programda da boy gösterir.

  oranı toplamda 3 ila 5 arası olan, kimsenin yüzüne bakmayacağı en dandiğinden kuponlar tutturur, çok büyük bir başarıymış gibi sürekli haber olur. her hafta bir liraya hayvani kuponlar yakalayan iddaaseverlerin kendini kesmesi için en büyük sebeptir.
 • 5 katı kuponlardan kazandğı parayı jöleye yatıran adam. ya da kapı önünde inek besliyor yalatmak için kafayı.

  http://www.maraton.com.tr/…76271_1_090430141741.jpg
 • ozel koltugundan ozel bilgiler verendir.
  bazen futbolun disina cok ciktigi konusunda elestri alsa da , torino kulubunun baskaninin avrupa nin en buyuk ikinci oyuncak ureticisi oldugu bilgisini verebilecek kapasitede baska bir turk futbol yorumcusu yoktur . kendisini hayranlikla dinliyorum ..

  3 yil sonra gelen edit: mancinin gidisi, transfer donemi vs derken roportajlarini tekrardan okumaya koyuldum ki, ustte girdigim entryi kendisinin alttaki linkde yeralan soylesisinde duzelttigini gordum. avrupanin en buyuk 2. oyuncak ureticisi torino nun degil, genoa nin baskani olan enrico preziosi imis.

  eiwalla..

  http://www.tribundergi.com/…r/roportaj-emre-utkucan
 • arkadaş yakinimdir kartviziti ile iş sahibi olduğunu düşündüğüm insan. yoksa böyle bir yerde böyle yazılara kim neden tahammül etsin?
 • emre utkucan sezer holding'in varislerinden. genc yasinda omurilik sinirleri iletisimsizligi hastaligina yakalanmistir. inanilmaz derece futbolcu arsivi bilgileri ve klup bilgileri bulunmaktadir. bazilari gercekten gereksizdir ama adam biliyor.
  lorik cana nin lazio ya transfer gerekcesini lazio nun sportif direktorunun arnavut oldugunu aciklayarak yapmistir.
 • twitter'da güzel bilgiler paylaşan, futbol bilgisi iyi olan saygılı insan.
 • siyaset bilimi doktorası olan, futbola aşık olduğu için hayatını futbolla kazanan lig tv yorumcusu, güzel insan. insanlar yorumlarına katılmayabilir; bazen aklındakini yanlış aksettirebilir ya da istediğini anlatamayabilir. ama bilgisiz yakıştırmasını ülkede alacak en son adamdır. ondaki futbolcu arşivi, bilgi arşivi az adamda vardır zira. 24 saatinin 24'ünü futbol düşünmeye ayırır. ülkeye lazım olanlardan.
 • galatasaray adına büyük bir adımdır, emre utkucan'ın scoutun başına geçmesi.
 • gün itibariyle fatih terim tarafından, ona bağlı olarak galatasaray scout ekibinin başına getirilmiştir. futbol ve futbolcu bilgisi bir yana, iyi galatasaraylıdır, iyi bir organizatördür. hepsinden de önemlisi, yaptığı iş içine sinmezse uyuyamayacak kadar vicdanlı bir adamdır.

  nihayet "eski topçular" kafasından kurtulup emre utkucan gibi birini getirerek, galatasaray yeni bir değişim adımı atmıştır. semi pro insanlar bu işlerde her zaman daha faydalı olurlar. başarılı olacağına inancım tam.
 • galatasaray a.ş.'deki görevine başlamasının ardından, ilhan cavcav'ın yanında 3 ay boyunca staj yapması gerektiğini düşündüğüm scoutbaşı.

hesabın var mı? giriş yap