şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vega'nın eski gitaristi,gökselin şimdiki gitaristi ailecek sevilecek arkadaştır, en önemli özelliği duyduğunu çalar,yetenekli,insancıl,terbiyeli bünye
 • 1980'de doğmuş terazi burcu insanı. 8 yaşında klavyeyle tanışmış, yıllar geçtikçe gitar, bas gitar, davul gibi enstrümanlara akmış über multi enstrümanist!
  2000'de dahil olduğu vega grubunda önce gitar, daha sonra ise davul çalmış. bir süre göksel'in canlı performanslarında gitar çalmış. ardından 2008 yılında pilli bebek grubuna bas gitarist olarak girmiş.
  şimdilerde ise can gox & gülce duru, vega, pilli bebek gruplarının canlı performanslarında gitar çalıyor.

  bir de kedileri seviyor bu adam. özellikle şimdiki yavrusuna aşık! eğer bu sevgiyle büyütürse sis'ini, turnelere de yanında götürmesi gerekecek. benden söylemesi! (:
 • fazla iyi bir adam. hem tartışma gerektirmeyen bir müzisyen hem de sıcak kanlı. eğer denk gelirseniz "vallahi bırakmam azıcık sohbet edelim ayol" derseniz sizi mutlulukla dinliyor. yerim.
 • onaylayan adam. evet evet, sahnedeyken dikkat ediniz kafa hep onay halinde. müzik ruhun gıdasıysa, onay ihtiyacı doğasında olan biz insanlar için bu abimiz de gezici gıdarist * * * *
  an itibariyle pilli bebek, vega ve killing gruplarında çalmakta. bi de yeterince iyi gitar çalmıyormuş gibi ses rengi de pek bi güzel bu "ünlü" adamın.
 • şu piyasada kulp takılacak, laf edilecek sanıyorum en son insandır bu adam.
  ben hayatımda bu kadar başarılı olup bu kadar naif, içten, güzel kalabilen inanın çok az adam tanıdım. yıllar önce konserlerinden takip edip nacizane kendisi hakkında oluşmuş her yönden olumlu fikrim, tanışıp iki kelam edebilme fırsatı bulunca kat be kat arttı. alır gitarını sahneye çıkar en başarılı şekilde işini yapar ve iner. o hep sahnede olsun, bizler de yorulmadan hep alkışlayalım.
 • tam bir şovmen*

  kötü değil, yaptığı işin gereklerinden biri ve bunu sırf şov olsun diye yapmıyor, şovunu yaparken keyif de aldığı her halinden belli olduğu için söyledim. iyi bir şey yani. hatta bunu samimiyetsiz bir şekilde yapmıyor oluşu da ekstra puan yazdırıyor hanesine.

  birkaç pilli bebek konserinde izledim; seyirciyle göz teması kuruyor, onları müziğe uyduruyor, konseri izleyici ile birlikte götürüyorlar teması kaybetmedikçe.

  son dorock xl konserinde sol arkamda bir çift vardı, kadın çok taktir etti emre'yi (böyle isimle yazınca arkadaşmışız gibi oluyor, tanışıklığımız yok).
 • gitarı ağlatan adam, pilli bebeğin olmazsa olmazı, tanışma hikayem :(bkz: #68781829) ile gönlümde yer edinmiş müthiş bir adam.

  özledim, izmir'e gelsin!
 • adamın dibidir, doğum günüdür. iyi ki doğmuştur.
 • yetenekli müzisyen, harbi adam