şükela:  tümü | bugün soru sor
  • devlet tiyatrolarının 90lı yıllarda bosna'da yaşanan savaşı konu alan (bkz: eğer bu bir film olsaydı) adlı oyununda, evin büyük oğlu alaaddin'i oynayan,oyun boyunca perde arkasında zaman zaman dönemin büyük olaylarını, zaman zaman da ailesinin yaşadığı dramı anlatan,oyun sonunda tekerlekli sandalyeyle(kendisini bir an yürüme engelli sandık ama değilmiş) sahneye girip finali yapan genç tiyatro sanatçısı. sanırsam kendisinin ilk tiyatro oyunu,yolu açık olsun.
  • 11 yıldır tanıdığım arkadaşım. liseden sonra koptuk biraz ama hayatında neler olup bittiğini her zaman biliyorum sosyal medya sayesinde. iyi bir insandır. hep mühendis falan olacağını düşünürken ben gidip sözelci olmuş, hayatını kurtarmıştır. valla zaman zaman özenmiyorum desem yalan olur. devlet tiyatrolarında da zamanla çok daha kendini geliştirip iyi işler çıkartacağına hiç şüphem yok. neyse, buradan yazacağıma gideyim facebook'tan falan bi dürteyim.
  • beni derinden etkileyen eğer bu bir film olsaydıadlı güzel oyunun finalini yapan tiyatro sanatçısı.

oyun hakkındaki yorumum için #63784195
  • eğer bu bir film olsaydı adlı devlet tiyatroları oyununda evin büyük abisi, dönem olaylarının anlatıcısı. önü açık olur umarım.