şükela:  tümü | bugün
 • emrah serbes alkollü bir şekilde sürücülük yaparken trafik kazasına sebep oluyor ve bir aileyi komple biçiyor. suçu üstlenmediği gibi alkol testini ve muayenesini de kesin şekilde reddediyor ve yanındaki arkadaşı suçu üstleniyor. emrah serbes'in ismi haberlerden siliniyor.

  https://twitter.com/…ulas/status/913340876524523520
  https://twitter.com/…dadi/status/913347105414160384

  böylece emrah serbes alkollü araç kullanırken kaza yapmaktan çok daha fazla ceza alabilecekken alkol tespiti yapılamadığından daha düşük bir ceza alması sağlanacak şekilde olay manipüle ediliyor.

  muhtemelen arkadaşım dediği çocuğa belli bir miktar para teklif edilmiştir bir kaç gün yatması için. emrah serbes günlerce itiraf edip teslim olmayınca da başlamıştır çocuk gerçekleri söylerim diye bastırmaya. emrah da bugün duygusal bir şekilde bu meselenin de ekmeğini sonuna kadar yemeyi planlayarak bu itirafı yaptı, hapise de muhalif olduğu için atıldı filan diye tezvirat yapılır önümüzdeki günlerde.

  http://www.twitter.com/…s/status/913333128885923840

  yedik mi? yemedik emrah. tam bir ikiyüzlüsün emrah.

  edit: başlıkta typo hatası var. emrah serbes'in alkollü kazadan yırtma planı olarak değiştirilirse memnun olurum.
 • "aynı analizleri rüzgar çetin için niye yapmadın pezevenk" dediğim plandır.
 • bu raşit ulaş kim aq? şerefsiz deme hakkını nereden buluyor?
 • tamam herkes ayni seyi tahmin ediyor da, benim basligim prim yapsin diye, daha ortada bi kanit yokken boyle bi baslik acmak yanlis.

  priminizin, populeritenizin amk afedersin.
 • tikir tikir islemistir.
 • ön görüsü zor olmayan plandır.

  ayrıca türkiye'de imkanı olup da uygulayamayacak insan yoktur bu planı.

  konu neden ünlü biri söz konusu olunca patladı anlamadım?
 • (bkz: emrah)
 • "alkol testini ve muayenesini de kesin şekilde reddediyor " yazmış arsız.
  alkol testini reddedemezsin. cihaza üflemeyeceğim dersin, hastaneye götürürler sike sike kan alırlar. kanda her bok çıkar.
  reddetme gibi bi hak yok. hele ortada kaza varsa.
 • bu başlığın normal şartlarda sağlam tutması lazımdı ama başlığa ilk entry yi giren zatın kendi rezaletine rağmen başka bir rezaleti eleştirmesi sebebiyle samimiyetsiz görünmesi itibariyle gereken ilgiyi görememiştir.

  (bkz: lord eddard stark)
  (bkz: furkan bölükbaşı)

  konuya gelecek olursak macerasever senaristimiz serbes'in yazdığı bir senaryonun tutmaması olayıdır. bu davanın hakimi olmak çok kolay. bas müebbeti geç. adam hem 3 kişiyi öldürdü bir aileyi yök etti. hem mahkemeyi kandırmaya çalıştı. hem yalan ifade verdi vs vs. tabi hali hazırdaki hukuk sistemini de göz önüne alırsak müeebbet değil de 30 yıl verilse o da iyi. zaten eğer çıkabilirse çıktığında 70 yaşında olur. başlık sahibi provokatör ve başlığa konu olan katilin sosyal hayatın güvenliği açısından sosyal hayattan arındırılması şarttır.
 • götünde patlamış olan plandır. yok öyle 3 kişiyi olası kastla öldürüp suçu başkasına yıkmak.