şükela:  tümü | bugün
  • torku konyaspor'dan balıkesirspor'a transfer olmuş kaleci.
  • gabriel torje'nin balıkesirspor'a attığı gol'deki fantastik uçuşuyla akıllara kazınmış kaleci.
  • türk futbolunda volkan*'ın yerini alabilir. 20 eylül 2014 balıkesirspor galatasaray maçında kendisinde o ışığı gördüm.

edit: bir arkadaş trollükten bahsetmiş (ki büyük ihtimal kendisi troll - iki gün sonra uçar ya da siler saçmalamasını). olayın pozisyon kurtarmasıyla ilgisi yok; zaten galatasaray'ın ilgili maçta doğru düzgün atağı yok neyini kurtaracak.

en basitinden şu saçma hareketi yapan adam:

https://www.youtube.com/watch?v=igeftrpdemk

sporcu ahlakı olan insanlar da vardır, bir de emrullah gibi sadece kurnaz*ve çevik olanlar. o golü kendi kalesinde görmesine de sebep olabilecek hareketle, birlikte ter döktüğü arkadaşlarına da saygısızlık ediyor aynı zamanda.

tarihe not düşülsün, iki gün sonra sizin maçınızda da saçmalayınca göresiniz diye yazıyoruz.
  • süper ligin yeni trollü. bir ayı yetmiyordu bide bu çıktı başımıza.

eccentricity: 20 sanırım.

edit: bak değişikler de hemen gelmiş bok başına üşüşen sinek gibi yorum yapmaya.

ben komik buldum bu arkadaşın hareketlerini. maçın 10. dakikasında bile değişik oyalama hareketleri falan yapıyor. out atışını yaparken topa koşuşu falan komik. geçen hafta torje'nin attığı goldeki lag yemiş atlayışı da komikti mesela. seken topu göğsüyle kontrol edip yaptığı hareketler de. maçın sonunda durduk yere sakatlandım ayakları yapması ve siklemiyorum pozları da komikti. oyun içi performansı ise konuşabileceğimiz son şeydi zira önemli bir pozisyon olmadı. yani bu yorumları bir sinirle, öfkeyle yapmıyorum. güldürdü beni emrullah.

volkan ve orkun uşak arasında bir hali var. yeterince komik.

öte yandan düşünüyorum, ulan maçı izlememişsin, neden bahsettiğimiz hakkında zerre fikrin yok, adamı görmemişsin ne sikime gelip yorum yapıyorsun ki?
  • türk futbolundaki ikinci şenol vakası.
  • yeni nesil ömer çatkıç
  • formasını terlettiği takımın kazanması için elinden geleni yapmıştır. her takıma lazım bu ruha sahip topçu.
    not: galatasaraylıyım.
  • 2010/11 sezonunda ve 2011/12 sezonunun ilk yarısında eyüpspor'un kalesini korumuştur. futbola başladığı kulüpler ise rami, eyüpspor, zeytinburnuspor...
  • kendisinde israr edilirse balikesirspor uc haftaya kume dusmeyi garantiler. inanilir gibi degil.
  • skandal