şükela:  tümü | bugün
  • adana’da gerçekleşen bir vahşet.
    arabasını annelerinden süt emmekte olan köpeklerin üzerine sürerek öldüren bir öğretmen nasıl bir vicdana sahip inanın söyleyecek söz yok. o anne köpeğin yavruları için mahallede divane şekilde dolaşması yüreğimi burktu. mahalleli kameralardan öğretmeni tespit edip okula gidip öğretmene hesap soruyorlar ve öğretmen sadece. *diyor. izleyebilirseniz video

şikayet için buradan

ayrıca şu başlığı da gündemden düşürmeyelim .
    (bkz: 3 nisan 2019 ankara üniversitesi taciz skandalı)
  • dilekçe, başvuru yerine duyarlı vatandaşların bu orospu doğurduğunun o yavruları ezdiği arabasını yakmasını temenni ettiğim olaydır. en azından biri tekerleklerini kesse içimin yağları erirdi.

şu an ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.

fehime yüceol değirmencioğlu diye biri olduğu iddia ediliyor.
    https://eksiup.com/bbba5ef83817

akkapı şehit kemal yüzgeç ilköğretim okulu'nda fen öğretmeniymiş bu zalim.
    en azından mail, mektup, faks çekerek tepkimizi gösterebiliriz.
    https://eksiup.com/2cd338a3f533
  • oldukça yaratıcı bir kötülük eylemidir.
    masallarda antagonist olsam aklıma gelmez böyle bir kötülük.
  • o arabayla başka kimseye zarar vermeden kaza yapıp gebermesi dileğiyle.kimin ne olduğunu ne çıkacağı belli olmuyor bunu yapan orospunun çocugunu yolda görsek hocamlı sizli bizli hitapda bulunuruz .
  • en vahşi tür olan insanın artık bir şekilde helak olması gerektiğini gösteren öğretmen.
    çünkü rehabilite olmak şöyle dursun artık vicdansızlığını normalleştirerek böyle şeyler yapmanın hiçbir açıklaması olmaz, olamaz.

yaşlıya, çocuğa, hayvana, düşküne anlamsızca bir şekilde zarar veren bu tür artık yaşamamalı. hepimiz bir şekilde bitmeliyiz.
  • içim parçalandı videoyu izlerken.

tek dileğim gerçekten görmemiş olması , başka bir ihtimali düşünmek bana korkunç geliyor.
  • farları kapalı ve gayet sakin bir şekilde hayvanların üzerine arabasını sürüp geride ne olduğunu hiç merak etmeyen, vicdana dair emare taşımayan bir “canlı”nın arabası ile gerçekleştirdiği vahşettir. mesleğinden bağımsız olarak sadece “insan” olmak bunu yapmaya engel olurdu.
  • yüksek ihtimal kendi gibi vicdan yoksunu psikopat kişilikler yetiştirmeye çalışan bir ruh hastası kişilik. öğretmen adaylarını psikolojik bir sınavdan geçirmeyip, sadece kpss diye bir saçmalığa güvenirsek olacak olan bu. bu yaratığın yargılanması için gerekli bütün kurumlara şikayet edelim.
  • yaşlı insanlar "allah iyi insanlarla karşılaştırsın evladım" dediklerinde o kadar da altı dolu bir söz olduğunu anlamazdım böyle şeyleri görene kadar. gerçekten aklı hayali almıyor insanın.

tanım: bir adet şefersiz, adi, cani yaratık.
  • vahşettir. ruh hastası bir oksijen israfının yaptığı katliamdır. seni öğretmen yapanın...