şükela:  tümü | bugün
 • önyargıyı yerle yeksan edebilen kabiliyette bir yazar.
  eminim ki kendisini hiç bozmayacak, aynen şükela şükela devam edecek badim.
 • sözlüğün en değerli, akıllı, fikirli yazarlarından. tartışabilme yeteneği, üslubu, bilgisi 10 numara.
  çoğu zaman farklı düşünsek de, düşüncelerini mantıklı ve güzel bir dille ifade edebildiği için orta yolu buluyoruz genelde ve bu yüzden kendisini çok seviyorum.
  genç yetenektir kendisi.
 • gerçi kutlamıştım ama burdan da kutlamak lazım, doğum günü çocuğu yazardır kendisi. mutlu yıllar, bebek daha o. büyüyor şu an.

  ayrıca türk solunun yüz akı. beraber devrim yapıcaz kendisiyle.
 • ilk yazar olduğu 8 mart 2013 günü ve ilerleyen günlerinde konuştuğum yazardı. sonra dialog bitti, doğum günü kutlu olsun.
 • universite lisansta nazim diye bir cocuk tanimistim. nerden baksan ustunden 10 kusur yil gecti. bu nazim ergenekon-balyoz kumpaslari esnasinda eline taraf gazetesini alir agzindan salya saca saca ortalarda dolanirdi. ulkeye demokrasi geliyor abiii tayfasina uye olan nazim (sol gecmisine ragmen) bir gece yatmis kalkmis sabahinda akp'li olmustu. yapmayin etmeyin, bu yapilanlarin demokrasi ile alakasi yok, orduya operasyon cekiyorlar, babasinin hayri icin-demokrasi icin yapmiyorlar desek ne fayda. tehey... bir baska huyu -ya da hobisi diyelim- vardi: alakali olsun ya da olmasin her sohbette lafi chp'ye ve ataturkculere getirip vesayet vesayet diye aglamak. siz ataturkculer soylesiniz boylesiniz tadinda ici alabildigine bos, sekli semali olmayan seyler.

  bu nazim'i mezuniyetten sonra ilk kez gezi surecinde gordum. kahrolsun dikta diye bagiriyordu. ikinci kez gordugumde ise chp'li bir belediyeye basvurdugunu ve is bekledigini anlatiyordu.

  seni tekrar gormek guzel degil nazim. kaybol git.