şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kriko sözlük diye bir yerde tamamlanmış olan hikayedir. 450. part son part'tır.

  --- spoiler ---
  adam ölüymüş beyler.*
  --- spoiler ---

  düzeltme: şaka lan şaka.
 • durduk yere aklıma düştü.
  inci sözlüğün en güzel hikayelerinden biriydi lan bu.
  gariptir ki önce başlığını engellediler adamın. sonra başka sözlükte yazmaya başladı uçurdular. 6 sene olmuş başlığı hala kapalı. kimin tavuğuna kışt dediyse adam iyi kinlenmiş serkan inci buna.

  krikosözlük'de tamamlandı ama o sözlük de kapanınca piç oldu hikaye.
 • arşivcilerden elinde olan varsa ve paylaşırsa çok harika olur. çok okumak istiyorum bu hikayeyi
 • elinde bulunan birinin olduğunu sanmıyorum ama benim de istediğim hikaye. yıllarımı bu hikayeyi arayarak geçirdim ve internette dolaşan ilk 23 partı bulan kişi de benim. yazarıyla da mesajlaşmışlığım var. ali, bora, haluk abi ve zeynep hatrına, elinde bulunan varsa bana ulaştırsın.
 • gerçekten hayatımda okuduğum en sağlam hikayeydi. bakın elinizde bu hikaye varsa (özellikle sen elclasico biliyorum sende var. inciden de mesajlaşmıştık. bir ara bana dönüş yapacağını ve müsait olursan beni hikayeyi okumak ve muhabbet etmek için davet edeceğini söylemiştin) rica ediyorum bana ulaştırın. ya o döneme dönmek istiyorum. hayatımda ilk kez bir şeyi okurken ağlamıştım. ilk kez bir şeye bu kadar bağlanmıştım belki de. çaylaklardan falan mesaj alabiliyorum. yani birinin elinde bulunması lazım. yıllardır arıyorum artık yeter. kimse mi arşivlemedi ya? elclasico da zaten sözlüğe arada dönüyor 1-2 entry girip gidiyor.

  vallahi şu hikayeyi bana ulaştırana çok duacı olacağım. para isterse para veririm umrumda değil. yeter ki ulaşayım şuna. bir çok arkadaşıma ilk 23 partı okudum ve geri kalan kısımların aklımda kalanını anlattım. onlarca insan arada arayıp veya mesaj atıp hikayeye ulaşıp ulaşmadığımı soruyor. elclasico burayı okuyorsan rica ediyorum ulaştır bana şu hikayeyi. söz veriyorum internete koymayacağım. arkadaşlarıma falan da sadece okurum. biliyorum senin için çok anlam ifade ediyor o hikaye. biliyorum o dönemi ve eba tayfasını hatırlatıyor ve dönem geçti gitti diye düşünüyorsun ama emin ol bir çok insan bu hikayeyi arıyor ve eminim hiç biri benim kadar hevesli değil.

  ya web archive muhabbetlerinden sözlüğün o senelerdeki halini arattırarak ilk sayfaya ulaştım ki biliyorum o artık kaçıncı başlıktı. lütfen ya. çok bir şey istemiyorum ve bir insanı aşırı mutlu edeceksin.

  bir umutla, uçtum gittim.. vay amk..