şükela:  tümü | bugün
  • yemekteyiz bölümü. ara ara açar izlerim.
  • kesinlikle 2 bölüme yayılan uludağ gezisi bölümüdür. burhan'ın şömine önünde ayı postunun üzerine çırılçıplak uzanıp monolog yapması ve fatoş'un kendisini o halde görmesi üzerine onu da davet etmesi. dağda kaybolan aslı ve ekibinin peşinden giden fatoş ve burhanın muhabbeti. burhan'ın ölmeden önce son dilek olarak fatoştan kendisini milli yapmasını istemesi. cem'in volkanı ayı sanıp kıçından vurarak zıpkının intikamını alması. volkan ve arkadaşlarının kaybolduğu haberini alan selin'in onların peşine düşüp ayı tuzağına düşmesi. selin'in çığlıklarını duyan volkan'ın selin'in yanına gidip arka fonda çalan ibrahim tatlıses'in aramam şarkısıyla beraber seline söyledikleri. her saniyesi en keyifli 2 bölümdü.
  • 9-volkan'ın şarkı olmak için feminen rolüne girdiği bölüm
    20-volkan'ın dükkanı düğün salonuna çevirdiği bölüm
    21-volkan'ın kitap yazdığı bölüm

bir de efsane avrupa birliği rüyası.
  • anadolu yakasından başka bir ülke gibi bahsedilen 167. bölüm, burhan altıntop gittiği zaman fotoğraf çekip ünlü yerlerini gezmişti anadolu yakasının, cem de "ben en son 1993'de gittim" falan diyordu, burhan yoldan çevirdiği birine istanbul karşı tarafta falan diyordu.*
  • çok net bir şekilde
    "burhan'ın çok kısa bir ömrünün kaldığını sanıp kafasına göre takıldığı"bölümdür.
    doktora gittiğinde sağlık testleri karışmış olan burhan dünyayı iplemeyip her istediğini yapmaya başlar.
    -sabah kahvaltısında şampanya içer
    -iskoç eteği giyer
    -saçlarını sarıya boyar
    -makbuleye "şıllık" der ve tokat atar
    -fatoş'un göğüslerini eller
    -tanrıverdi'ye boks eldiveni ile girişir
    -sadettin beye,"naber şişko ? karın paran için senin ile" der
    ve en bombası evde son ses "you are my desire" ile dans eder( ki ben sarah connor konserine gittiğimde gözümden silinmediğinden o dans avare avare gülmüştüm,bayağa tepki toplamıştı,izlenmesini şiddetle tavsiye ederim)
    bunlara baktığımızda en özel bölümdür gözümde
    bir bilgisayar oyununda hile açmış gibi bütün manyaklıklar olmuştu o hafta burhan'ın hayal dünyasında ki
    efsane idi.

edit:sadettin bey ile kubilay peynircioğlu arasında küçük bir karışıklık olmuş,fatoş'un da yaşına gönderme varmış.
    "çeşit çeşit deli var"a teşekkürler.
  • volkan ' ın falcı/medyum kılığına girdiği " kargalar cem bey kargalar " bölüm.
  • burhan altıntop’ un var mısın yok musun’ a katıldığı 155. bölüm. avrupa yakası efsane bir diziydi ama burhan altıntop’ un ön planda olduğu sahneler daha bi başkaydı özledik burhan reyiz.
  • burhan'ın evlendirme programına katıldığı bölüm. "bağa bi gız buluğn" diyerek kızgınlık dönemi gelmiş dişi kedi gibi yalvardığı 18 dakikalık resitaldir.
  • en beğendiğim mi bilemiyorum, çünkü bölüm odaklı değil sahne odaklı gülüyorum ben. burhan'ın internetten kız düşürmeye çalışıp, şesu'nun kadın nick'iyle onu işlettiği ve sonra burhan'ın onu gazete büfesi önünde tartakladığı sahnenin olduğu bölüm. o sahneyi ne zaman açıp izlesem keyifleniyorum. ama tabii hangi bölümdü, youtube'un neresindedir bilmiyorum o yüzden link veremeyeceğim.