• ilk sezonda aslının kendisini istemeye gelen tacettinleri yaptığı ilginçliklerle kaçırttığı babasının da evi askeri düzene soktuğu bölüm.

yani 12.bölüm
  • yemekteyiz konulu bir bölüm vardı. efsaneydi
  • burhan altıntop’ un var mısın yok musun’ a katıldığı 155. bölüm. avrupa yakası efsane bir diziydi ama burhan altıntop’ un ön planda olduğu sahneler daha bi başkaydı özledik burhan reyiz.
  • 9-volkan'ın şarkı olmak için feminen rolüne girdiği bölüm
    20-volkan'ın dükkanı düğün salonuna çevirdiği bölüm
    21-volkan'ın kitap yazdığı bölüm

bir de efsane avrupa birliği rüyası.
  • aslinda o kadar fazla ama aşk ikiri yapmak icin volkanin eve maymun getirmesi, sertac'ın ebruya başlaması ve tahsin beyin eski sevgilisi melahatin eve gelmesi hahahaha var ya bir sürü.
  • (bkz: kargalar)
  • burhan'ın evlendirme programına katıldığı bölüm. "bağa bi gız buluğn" diyerek kızgınlık dönemi gelmiş dişi kedi gibi yalvardığı 18 dakikalık resitaldir.
  • en beğendiğim mi bilemiyorum, çünkü bölüm odaklı değil sahne odaklı gülüyorum ben. burhan'ın internetten kız düşürmeye çalışıp, şesu'nun kadın nick'iyle onu işlettiği ve sonra burhan'ın onu gazete büfesi önünde tartakladığı sahnenin olduğu bölüm. o sahneyi ne zaman açıp izlesem keyifleniyorum. ama tabii hangi bölümdü, youtube'un neresindedir bilmiyorum o yüzden link veremeyeceğim.
  • şesu, volkan ve burhan'ın bir arada olduğu bütün bölümler.

92. bölümün tadı başka: işkolik burhan
  • burhan'ın alkolik olduğu bölüm. özellikle seansın ikinci bölümünde yarmıştır.
hesabın var mı? giriş yap