şükela:  tümü | bugün
  • şimşek gibi parlayan bir kılıçtan daha güzel bir silah düşünemiyorum.

ortaçağ aşığı biri olarak simsiyah atıma atlayıp, az önce yağan yağmurdan dolayı nemlenmiş toprağın üstünde dört nala koşarken yanımda kılıcımın olmasını isterim. şehrinin güvenli surlarından kara bulutların içine başka türlü nasıl giderim.
  • youtube'de "bay silah" bu işi severek yapıyor. seç, beğen...
    (bkz: https://www.youtube.com/…gjecy8higm2spdtncew/videos)
  • açık ara glock 19. hafif, seri, söküp takması kolay ve kibar. belinde taşıdığını dahi unutturabilir insana.
  • beyin.
  • mk18 cqbr , daha güzeli yok ve olamaz...

şu asalete bakar mısınız
    foto
  • ömrüm boyunca 5 tip silah kullandım. sınıflandırmasını da pek bilmem ama kafamdaki sınıflarına göre başlıklara bölüp artı ve eksileriyle bir sonuca varacağım.

1. tabanca: envai çeşit 9mm, 7,65 ve revolver kullandım. hissiyat olarak revolver en iyisi o gücü ve elinde dönen çarkları hissediyorsun. kullanım olarak küçük ellerimden dolayı 7,65likler döver. tabancaların en kötü olayı el mecbur namlu çok kısa olduğu için nişan almak oldukça zor. 30 metre gibi komik mesafeler dahi zorlayıcı oluyor. küçücük bir sapma metreler oynatıyor.

2. makineli tabanca: bir tek mp5 kullandım. güzel hafif ve pratik. nişan almak çok daha kolay. güçsüz bir silah olduğu için neredeyse tepmiyor. kısa bir silah kapalı alandaki harekatlar için ideal. eksi kısmı güçsüz olduğu için keyif vermiyor.

3. pompalı av tüfekleri: oyunlardaki gibi uzaktan konfeti atmıyor fakat doğrudan hedefi tutturmak çok zor. ne nişanı ne mesafesi ne de kullanımı sardı.

4. keskin nişancı tüfeği: sikindirik bir poligonda iron sight iki mermi sıkmış da olsam inanılmaz bir haz. o mermiyi namluya verme hazzını yaşamanız lazım. elinizde gücü hissedersiniz öyle mükemmel bir makine. ama işlevsel değil ve uzmanlık gerektiriyor.

5. uzun namlulu ar tipi tüfekler: m16, scar, g3, hk33 be envai çeşit kalaşnikof kullandım. favori silah tipim bunlardır. hem menzilleri fena değildir hem de g3 ve hk33 gibi sniper ar arası çakma ar değillerse kısa mesafede de etkili kullanılabilirler. bu silahlar arasında m16 ile akm bence en iyileriydi lakin, hem 1 sene boyunca sürekli kullandığım için gönül bağı oluşması, hem 7.62 olduğu için daha güzel patlaması, hem daha hafif olması, hem v type nişangaha sahip olması hem de neredeyse asla tutukluk yapmaması ve her hava koşuluna dayanması sebebiyle kalaşnikof ailesi en beğendiğim silahlardır.
  • silahı estetiğinden dolayı sevmek başka bir şey ama esasen sevilmesi gereken silahlar kendini sahada ispatlamış olanlardır. konu ispata gelincede bir tek efsane vardır. otomatik uzun namluluların çariçesi.
  • mk18 cqbr, bunu bana verin sürekli sigaraya lojistiği sağlayın meskun mahalle bırakın daha hiçbir şey istemem.
  • (bkz: mınçıka)
    (bkz: nunchaku)
    (bkz: nunçaku)
    (bkz: her ne sikimse)