şükela:  tümü | bugün
  • böyle adamlar/kadınlar var gerçekten. şöyle salak anket soruları vardır ya ; ''hayattaki en büyük korkunuzu nedir?''. adam buna diyor ki yalnız kalmak, yalnızlık beni çok ürkütür selami bey falan fişman. böyle melodramatik bir zemin üzerine oturtuyorlar bir de. la bırak! yalnızlık dünyanın en mikemmel şeyidir lan şaşkaloz. bak bak. korkuyormuş etrafında hiç kimsenin kalmamasından. senin ben cibiliyetine osurayım.

bazı orospu çocukları. (olm şunu herhangi bir entry'e yazmadan ölmek istemedim. şey yapmayın yani. çok önemli olmasın sizin için bu)
  • benim en büyük korkum da kendisi.
    yalnızlığı sevmemeyi falan anlayabiliyorum ama yalnızlıktan it gibi tırsmayı anlayamıyorum. yalnız olmamak için yapılan şeyleri, sırf hayatında biri olsun diye girilen tripleri, hayatında daha başka milyon tane "durum" varken bu yalnız olma durumunu alıp seni tanımlayan bir şey haline getirme, bunu dünyanın merkezine koyup etrafındaki her şeyi buna göre yorumlama manyaklığını anlayamıyorum. hiç anlayamadım ve hiç de anlayamayacağım.
  • ...sonunda yalnız kalır diye devam etmesi beklenen cümle.
  • diğerleri tarafından her daim sömürülecek olandır
  • daha önce en az bi' defaya mahsus olarak rızası dışında yalnız kalmış kişidir.

burada birinci şart rızası dışında olmasıdır. çünkü yalnızlık istek dahilindeyse süper bi' şeydir.
    ikinci şart ise "en az bi' defaya mahsus" kısmıdır. çünkü tecrübe etmemiş ise korkmasına sebep oluşturacak bi' şey de yoktur.
  • bu başlığı en büyük korkum olarak almak istiyorum. “yalnızlık”
    hepimiz yalnızız. teoride öyle olmasa da pratikte yalnızız, biriz, tekiz. kendi içimizdeyiz.
    ama bu entryi girmemin sebebi tek başıma olmam değil. kalabalığımın içinde yalnız olmam. hani böyle çevrenizde sevdikleriniz olur ama yine de yalnız hissedersiniz ya... çok insan vardır ama derdini anlatamazsın. yer bulamazsın, yön bulamazsın. tam dilinin ucuna bir şey gelir onu geri iter de söyleyemezsin. samimiyet ararsın, ararsın da bulamazsın. böyle durumlarda intihara meylin artar da yapamazsın. neden?
    çünkü: yaşamak çok güzel