• yüksek paça pantolon. bitsin artık bu çile'
  • ınsanlar gercekten garip 2 kere kisa kollu gomlek yazilmis baslikta , adam 3. defa yaziyor ve diyor ki yazilmis mi bilmiyorum ama kisa kollu gomlek yahu zaten 25 enrty var neyini bilmiyorsun , okusana .
  • kısa kollu beyaz gömlektir. bir de içine giyilen beyaz atlet de gözüküyorsa; gözlerden kan getirir.
  • kısa paçalı dar pantolon yazılmış. o yüzden babet çorabı demek istiyorum.

bırakın bu da kadınlara özgü bir şey olsun arkadaş; bırakın sütyen gibi olsun, etek gibi olsun, gelinlik gibi bir şey olsun yani! onlara yakışıyor ama bize, yani 42 numara kıllı bir ayağa incecik babet çorabı giymek -çok afedersiniz- at penisine kelebek misali oluyor, yapmayın etmeyin...

kadınların en çirkin kıyafeti için de: #71961342
  • kesinlikle sucu hırkasıdır, birader bir ara çok moda olmuştu bizim lise erikli aydos şubesi olmuştu, yaz kış demeden giyiliyor bir de, püfff düşman götüne.
  • yağlı saçlı, seyrek olduğu halde bırakılmış bıyık ya da sakallı bohem görünümü biraz sevimli hale getirmeye çalışan lümpenin camel kabanıdır.
  • (bkz: beyaz pantolon)

gitmiyor abicim. hababam sınıfının sene sonu müsameresinde çıkan beyaz kelebekler grubu gibi oluyoruz.
  • baklavalı dede hırkası
    yağlı ve ince telli saçı hapseden ibiş beresi, bonus ponponlu
    diz yapmış kadife pantolon
    yanar döner gibi yürüdükçe anlam veremediğim şekilde ufaktan assolist parıltısı saçan takım elbise
    eğer stil sahibi değilseniz korkunç bordo ayakkabı
    tabanı yerle bir garip spor ayakkabı, hani altı erimiş sakız gibi asfaltla bir olmuş
    orta sınıf hıyar amerikalılar gibi kumaş pantolon altına beyaz spor ayakkabı (iş yerinden hikmet bey, sevgiler)
    ufak çıtır kareli sarı- kahve- bok tabası ( evet, bok tabası diye bir renk var) tonda ceket
    kurtlar vadisi ayakkabısı ( yine bok tabası, ucu kalkık)
    dört buçuk aylık hamile göbeğine slim fit gömlek
    her an gel evladım bi pantolonunu çekeyim dedirtme isteği duyuran götü yere düşük jean ( çatal göreceğim diye akıl baştan uçuyor)
    rengi atmış gri kapüşonlu sweatshirt
    açık gri her şekil eşofman altı
    hafta sonu "bakın spor giyinen adamım" temalı, the sopranos tadı veren, içine sokulmuş t shirtle giyilen, yürürken "kığış kığış" diye ses çıkaran malzemeden üretilen lacivert eşofman (tövbe allahım, imana geldim)
    v yakalı dar t shirt, bağır kılı ve boyunda cevşen ya da içinde bulundurmanın havalı sanıldığı sikimsonik bişiy bulunan cam kolye
    ve tabii ki the last but not the least, honorable mention: kısa ve dar paça pantolon, altında malum ayakkabılar featuring kıllı odun bilek.
hesabın var mı? giriş yap