• yüksek paça pantolon. bitsin artık bu çile'
  • kısa kollu beyaz gömlektir. bir de içine giyilen beyaz atlet de gözüküyorsa; gözlerden kan getirir.
  • kesinlikle sucu hırkasıdır, birader bir ara çok moda olmuştu bizim lise erikli aydos şubesi olmuştu, yaz kış demeden giyiliyor bir de, püfff düşman götüne.
  • kısa paçalı dar pantolon yazılmış. o yüzden babet çorabı demek istiyorum.

bırakın bu da kadınlara özgü bir şey olsun arkadaş; bırakın sütyen gibi olsun, etek gibi olsun, gelinlik gibi bir şey olsun yani! onlara yakışıyor ama bize, yani 42 numara kıllı bir ayağa incecik babet çorabı giymek -çok afedersiniz- at penisine kelebek misali oluyor, yapmayın etmeyin...

kadınların en çirkin kıyafeti için de: #71961342
  • (bkz: beyaz pantolon)

gitmiyor abicim. hababam sınıfının sene sonu müsameresinde çıkan beyaz kelebekler grubu gibi oluyoruz.
  • babet çorabı, altın sarısı gözlük, üçüncü düğmeden sonrası açık bilumum gömlek ama en büyük faciamız;

kısa pantolon, hele de renklileri.

(bkz: yetim ismail'in donu)
  • mavi kot pantolon üstüne mavi kot cekettir.
  • dar badi.
    ne olur kalksın gitsin şu moda denen illet.
    iğrenç duruyor giymesin erkekler şu dar badileri artık.
  • kısa kollu gömlek, şalvar tipi pantolon bir de bunun kısa paçalı olanı var ki göz yakar. aşırı dar gömlek, hani böyle düğmeleri patlatırcasına olan darlıktan bahsediyorum. dincilerin giydiği her türlü kıyafet! hepsi çirkin. slip de diyeyim. derin dekolteli tişörtler, valla yakışmıyor lan. uuu unutmadan şu sivri burunlu kunduralar! bir de parlak parlak oluyor çoğu. onu giyen bir erkek evime giremiyorgklşçmff şaka tabii de amcama laf atmıştım :) gereğinden fazla uzun tişörtler ve gömlekler. bir de biliyorum hava soğuk ama içlik hiç seksi değil, haberiniz olsun. yine de üşütmeyin tabii. bir deeee babet çorabıı. bu da size kıyağım olsun (bkz: swh)
hesabın var mı? giriş yap