şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir şey var. kadın 45 yaşında 90 kg ,adam30 yaşında bir abaza kolay sex peşinde bir dostumuz.
    bu adam bu kadına aşığım sana sen çok güzelsin diyor. kadın buna inanıyor. sonra sevişiyorlar. sonra adam kaçıyor. peki kadın ne yapıyor '' o beni seviyordu ama acil malezyaya iç savaşı bastırmaya gitmesi gerekti ve bana zarar vermemek için zamanımı çalmamak için ayrıldı benden ve ayrılırken çok ağladı. çok aşık olmuştu bana'' diye düşünüyor ve bana anlatıyor. puhahahhaha ah kadınlar
  • abazalarımız, amsalaklarımız sağolsun. “belki verir” ümidiyle kızlarımıza “prenses sendromu” yaşatıyorlar.
  • “diye düsünüyor ve bana anlatiyor. puhahaha ah kadinlar” cumlesinden tipsiz kadinlarla takildigina gore yazarin da tipini az cok tahmin edebilirsiniz..
  • güzel hissetirenler var demekki. bu ülkede eşşekler damacanalar rulmanlar süngerler dile gelse dünya güzeliyim diye dolanırlar. bunlara hallenen yaratık dişi kişini elde etmek için neler yapabilir hayal edin.
  • başlığı açan erkek ise kesin buna vermiyordur. yok eğer hatun ise onun bile sevgilisi oldu benim niye peşimde kimse yok diye kafayı yiyen bir kezbandir. her türlü eziktir yani.
  • ulan dinazor fosilleri şu amk kelimesini yazmayı öğrenemediniz bir. abaza değil, abazan abazan abazan.

(bkz: abaza)
    (bkz: abazan)
  • kadının, kendi kendini kandırabilecek kadar salak olduğunu gösterir.

normalde kişinin, gerçeği bildiği halde kendini kandırması ender rastlanan bir meziyettir. herkes, herkesi kandırır ama kendini kandıramaz. ustalık ve zeka gerektiren bir iştir. ancak burada kadının gerçeği idrak edemeyecek kadar gerizekalı olması söz konusudur. dolayısıyla kendini kandırma işlevi bu gerçekliği algılayamamanın bir neticesi olarak farkında olmadan gelişmiştir.
  • ülke de damacanaya,kediye,köpeğe,eşeğe,ata, belki hamam böceğine... hallenen insanlar var lan tabi ki tüm kadınlar güzel. en azından işlevsel. 150 kg da olsa anahtar kilit ilişkisi olabilir, hem gönül ota da b... da. hem de damacana ney lan. şişme bebekten daha pahalı değil mi lan o.
  • daha da güzel bir şey olamaz şu hayatta!
  • kadınlara talebin aşırı olmasından kaynaklıdır.
    ortalama 155 boyunda 75 kilogram ve bakımsız bir kıza ölümüne yazan bir adam gördü bu gözler, hiçbir kadının değeri tamamen sıfır değildir bunu bilerek hareket ederseniz üzülmezsiniz her kadın için sırada bekleyen birkaç kişi mutlaka var .