• vodafone park'da yapılan anketin sonuçları sanırım. kasacağınız algıyı seveyim.
    bak bjk'liler büyük bir kibir içine düşmeden önce pasif oldukları için kimsenin nefret etmediği kimsenin varlığını da önemsemediği bir yapıydı, geziden dolayı futbol ile ilgisiz bir kitle sempati duydu o ayrı.
    ama bu kibir sizi yedi bitirdi.
    kimse sizi sevmiyor.
    belki istanbul şubesine dönüştüğünüz trabzonspor'un taraftarları seviyordur.
  • maç günleri ne çok trafiği siken durduran stat araştırması olması muhtemel.
  • anket sonuçlarına bakmadım. sadece yeni açılmış başlığa tanım giriyorum:

tabii ki fenerbahçe'dir.

bir de şunu yazayım:

"bir ülkede en çok nefret edilen kulüp en büyük kulüptür." maradona
  • bak... eziklik diyor... tiner diyor... ne diyecek ? caresiz... zeka yoksunu... ezikligin hasini kendi yasiyor da sirf bu yüzden agzindan camurdan baska sey cikmiyor.

arkadas.. cok uzaga gitme. eksi'de arat ve cikan girdilerin sayfa sayisina bak... bak... ben senin icin baktim hatta:

08 mayis 2018 saat 15:20 itibariyle entry sayfa sayilari:

trabzonspor - 864
    fenerbahce - 2622
    galatasaray - 3373
    besiktas - 3942

simdi... kim en cok konusuluyormus ?

he.. bunu da buraya birakalim da... kudursunlar...

(bkz: serefsizsin fenerbahce)
  • tabi ki de fenerbahçe konu tartışmaya kapalı
  • en çok konuşulan spor kulübünün beşiktaş olduğunu sananları görmemize neden olan başlık.
    üstelik bunu da burada beşiktaş başlığında yazılanların fazlalığıyla anlatmış. canım, beşiktaş’ın istanbul’un en çok konuşulan ve en önemli ilçelerinden biri olduğunu bilmiyorsan haklı olduğunu düşünebilirsin. ama açıp baktığında göreceksin ki beşiktaş başlığındaki ilk beş entry’nin takımla alakası yok mesela. belki tüm yazılanların üçte biri de bu şekildedir.
    kaldı ki en çok konuşulan takımı sosyal medya gösteriyorsa facebook, twitter, instagram gibi programlardaki takipçi sayılarına bakmak daha doğru olur.

not: türkiye’nin en çok konuşulan takımıspor.
  • eyyamcı medyanın piyonu olan takımdır
hesabın var mı? giriş yap