şükela:  tümü | bugün
  • neden ayse ye fatma ya ali ye veli ye degil de ona kusuyorsun butun ofkeni?
    neden en kırıcı ona oluyorsun?
    neden?..

cunku cok inandın. cok sevdin. cok guvendin.
    ve seni hayal kırıklıgına ugrattı.
  • ayrıca ne kadar yatırım yaptığınızla alakalıdır. yatırımınız (bağlılık, sevgi, ihtiyaç vb.) ne kadar çok olursa; kırgınlığınız ve/veya öfkeniz o kadar yüksek olabilir.
  • çünkü ne kadar seversen o kadar beklentin artar.sevdikce sevilen insana hassasiyetin buyur.cunku o senin icin diger insanlardan kiymetlidir ve o bile seni uzuyorsa digerleri ne yapmaz
  • duvarlarimizi en cok ona alcaltiyoruz da ondan, al bu da en zayif yanim dersen o da ofkeli bi aninda vurur
  • diğerleri zaten amk malı olduğu için her şeyi bekliyosun onlardan. ama sevdiğin yapınca çok büyük hayal kırıklığı oluyo beklemiyosun yani,üzülüyosun hadi bu göteleklerden beklerdim de senden beklemezdim canımın içi oluyo. üzüldüm bak yine. huh.
  • ozetle sevmedigim adami ne diye ipleyip yaptigina uzuleyim
  • sevdiklerinizi kırmayın çünkü bir gün onları kırmak için bile bulamayabilirsiniz .

up
  • sevdiklerimiz bizi nasıl kiracagini daha iyi bildiklerinden daha çok kiriliriz :(
  • şu dünyada yaşanabilenecek en kötü durum
  • eze eze en çok onlar gidiyor. yıkıp dökerek, kanatarak, acıtarak. hesap etmeden, sormadan kendi bildiklerini okuyarak. bir gün özleyeceğini düşünmeden kapıyı tamamen kapatarak. mış gibi yapmayı çok severek en çok onlar kırıyor.