şükela:  tümü | bugün
  • türkiye de m2'ye düşen her 2 kişiden birinin beyanı böyledir! cümleye de şöyle başlanır; "ya bu aq arapları zaten gerçek müslüman değil, suriye değil, iran, ırak, afganistan, yemen, fas, tunus, mısır, malezya, endonezya! hiçbiri gerçek müslüman değil!"
    abi neden dersin?
    ya adamaların pisliği, yalanı, para sevdası, 4 kadın alması, idam kararları der ve bitirir, böyle müslüman mı olur?
    bende bir ateist olarak derim ki; ya sen hiç kur-an okudun mu?
    hayıır yaa, hiç bitiremedim. hep başlıyorum, şeytan izin vermiyor bitirmeye!
    derim ki; bak müslüman abim. ben kur-an'ı tam 3 kere okudum! ve ben bir ateist'im. senin gerçek müslüman dediğin ülkeler bu kur-an'ı kendi dillerinde ve anlayarak okudukları için ve bilakis uyguladıkları için bu haldelder!
    yok ya der, olur mu hiç! allah böyle yaşayın der mi?
    ulan okusan, bu soruyu bir daha sormayacak ve sende ateist olacaksın ne güzel ama okumuyor, duyduğuyla yaşıyorsun!

işte bizim herkesten daha müslüman ülke'nin durumu bu arkadaşlar. denemesi bedava; çok inançlı birine gidin ve amca, dayı, abi, emmi deyin! ya bu araplar çok doğru müslüman diyorlar?
    adam küfürle başlar, küfürle bitirir ve siktirme arapları der! sebebi çok net; bize göre son derece dejenere olan bir toplum araplar fakat kendilerine inmiş iddiasında oldukları, kendi dillerinde bir kitap ne söylüyorsa, onu yapıyorlar! 4 kadın alıyor, ateist'i idam ediyor, hırsızlık yapanın elini kesiyor, tecavüze uğrayan kadını taşlatıyor! sen de diyorsun; bunlar mantıksız. bende aynı şeyi söylüyorum! ama ben pis ateist, sen gerçel müslüman? okusa bizim toplum kuran denilen kitabı anlayarak, o zaman kalmaz bir tane gerçek müslüman kalpten sorgulayarak.

hadi eyi günler...